Do ktorého týždňa sa môže spať na bruchu?

1lulu1
25. jan 2014

Ahojte dievčatá ...neviete dokedy sa odporúča spat na bruchu ?teraz som v 15tt a uz mi bruško vykuka...ďakujem za vaše odpovede

sissy27
25. jan 2014

@1lulu1 dokedy to je tebe pohodlné... ja som spávala na bruchu pomaly až do pôrodu, resp.ono ťa to tak nejak nepustí spať bruchom dolu, ale nájdeš si tú svoju polohu...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka2407
25. jan 2014

Urcite dovtedy kym sa citis fajn potom to uz bude tazsie uz budes spat iba na boku 🙂

gubcikova
25. jan 2014

ja ked som zostala tehotná nemohla som spať na bruchu tak som prišla aj na to že som v tom

dasenka1203
25. jan 2014

tiez som zo zaciatku nemohla spavat ani lezat na bruchu - ale kvoli prsiam co ma tak boleli na dotyk (tiez to bol pre mna signal ze sa daco deje 🙂 ) , teraz som v 32tt a medzitym som si nasla polohu akoze na bruchu - velmi podobnu stabilizovanej s popodkladanymi kolenami 🙂

sarinka2012
25. jan 2014

Suhlasim s @dominika1988 😉 presne toto som sa aj ja docitala,do 20 tt je v poriadku spavat na brusku,potvrdila mi to aj gynekologicka a presne som to riesila okolo tretieho - štvrteho mesiaca 😀 ale ver mi to prijde prirodzene,ani si neuvedomis a zacnas spavat na boku,podlozene vankusmi 😉 v urcitom obdobi to brusko uz jednoducho nedovoli aby si si nanho lahla

1lulu1
autor
25. jan 2014

No tak to ste ma ukludnili ...lebo mne povedali ze vraj tým že spim na bruchu tak že babo tlacim na orgány a že mu tým dobre nerobím

sissy27
25. jan 2014

@1lulu1 nikde mu netlačíš, veď dieťa nemáš priamo pod kožou 😀 to by si ho potom tlačila aj z opačnej strany keby si ležala na chrbte 😀 okrem všelijakých iných vecí v tvojom tele tam má ešte maternicu, plodovú vodu a tak 😉 nič neboj, podľa toho ako ti je pohodlne, sama zistíš, kedy sa už potrebuješ otočiť nejak inak 😉

ataner81
25. jan 2014

@1lulu1 na brušku spi kým ti je to pohodlné. Ja som na ňom spávala až do 8mesiaca 🙂

shanae
25. jan 2014

Ja som v 34tt a doteraz zaspavam na bruchu a potm sa zobudím v polohe pólo brucho polo bok 🙂

danielita18
25. jan 2014

mne doktor povedal že ako som od prírody naučená tak mám spat a babatku neubližim ze ono sa da tiež tak ako mu je dobre

1lulu1
autor
25. jan 2014

Ďakujem vám veľmi pekne za vaše názory ...uz som kľudne a spokojná ...ešte že ste tu 😀

radinka2
25. jan 2014

ja som spavala az do porodu... :D neviem ako je to mozne, ale tak mi bolo najlepsie.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre