Ferro folgamma alebo Ladeevita
Ahojte, chcem sa Vás spýtať, dr. mi predpísal železo ferro folgamma obdeň 1 tbl., že mám trošku znížený hemoglobín. Myslím, že výživový doplnok ladeevita má železo v prírodnejšej forme 28 mg, obsahuje aj kyselinu listovú aj B12 a iné vitamíny. Nebude stačiť na upravenie hladiny železa ladeevita? Ďakujem
@sin_dy
môžem sa ťa opýtať, či si užívala to železo Feero folgamma a aké s tým máš skúsenosti?
Ja som v 13tt.. doposiaľ som neužívala žiadne vitamínové doplnky, snažila som sa pestro stravovať. Dnes mi doktorka ale povedala, že som mierne anemická a dostala som Ferro folgamma.
Tak či si to dobre znášala?
mne doktor tiež v tehotenstve predpísal ferro folgamma, ale bývalo mi z neho veľmi zle od žalúdka a o zápche ani nehovorím. Mala som brať 2x1 tabletku denne a po týchto problémoch iba 1x. Vymenila som ich potom za prírodný čučoriedkový sirup. Myslím, že to bol ferrofortis b.

@sin_dy ale tak pokial ti predpisal ferro folgammu tak by si mala uzivat tu... je dost mozne ze by stacilo uzivat aj tie druhe vyzivove doplnky ale predsa len doktor by mal vediet co je najlepsie, no nie?