• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fonendoskop. Kúpte si ho aj vy!

8. decembra 2008 
Odporucam zakupit niekde po nete..da sa aj lacnejsie..je to super vec..sama ho mam a uz od 10ttpocuvam kazde rano moje malinke ako tam buchoce..kopka o steny maternice,zblnka.Aspon sa on az tak nebojim,,ked ho mozem kazdy den pocuvat.Od 16ttsom pocula aj srdiecko..a je to krasne..kazdy den si ho vypocut.Prajem krasne tehulkovanie...
7. okt 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem si kúpiť fonendoskop na počúvanie drobčeka.No zistila som,že ich je veľa druhov a ja neviem,aký je ten správny.Poradí mi niekto?Koľko to stojí?Ďakujem.
13. okt 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adiman ja osobne mam taky obycajny a mne uplne staci,,na nete som vydela aj za 200 az vyssie,skus vyguglovat.Poviem ti najlepsia vec,,pretoze ho pocujem,pocujem jeho srdiecko,,a viem ze je ok.
14. okt 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, poradte mi prosím kde zozeniem fonendoskop, prekúpený cim skor, kedze zachvilku sa malinky narodi.. :slight_smile: za odpoved dakujem. Zuzka
5. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mozem sa opytat ze od kedy ste poculi srdiecko. lebo ja to skusam kazdy den a nic pocujem. ale asi je este skoro.
6. dec 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika..bud kludna,mame doma fonendoskop a nepocula som nic..dokonca ani na konci tehu
6. dec 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme prve dva dni skusali a prisli sme na to ze to mame vypnute ale aj ked je to zapnute tak nic nepocujeme
6. dec 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika,presne,ako píše lienka-my ho máme tiež asi od 19tt a doteraz sme nezachytili nič :unamused: a sme v 30tt.Takže sa nestresuj,ja tomu prestávam veriť,že to funguje...
6. dec 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO tak to ani nežartujte, ja som si teraz objednala za 350 korún, tak dúfam že to fungovať bude :-P
:slight_smile:
7. dec 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame doma (moja mamina je lekarka) a skusali sme to od 20.tt az do konca tehotenstva a nic sme nezachytili. A nas mali je uplne v poriadku :slight_smile:
8. dec 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok