Fonendoskop. Kúpte si ho aj vy!

lenka0402
7. okt 2008

Odporucam zakupit niekde po nete..da sa aj lacnejsie..je to super vec..sama ho mam a uz od 10ttpocuvam kazde rano moje malinke ako tam buchoce..kopka o steny maternice,zblnka.Aspon sa on az tak nebojim,,ked ho mozem kazdy den pocuvat.Od 16ttsom pocula aj srdiecko..a je to krasne..kazdy den si ho vypocut.Prajem krasne tehulkovanie...

adinam
13. okt 2008

Ahojte,chcem si kúpiť fonendoskop na počúvanie drobčeka.No zistila som,že ich je veľa druhov a ja neviem,aký je ten správny.Poradí mi niekto?Koľko to stojí?Ďakujem.

lenka0402
autor
14. okt 2008

adiman ja osobne mam taky obycajny a mne uplne staci,,na nete som vydela aj za 200 az vyssie,skus vyguglovat.Poviem ti najlepsia vec,,pretoze ho pocujem,pocujem jeho srdiecko,,a viem ze je ok.

sacrifices
5. dec 2008

Dobrý deň, poradte mi prosím kde zozeniem fonendoskop, prekúpený cim skor, kedze zachvilku sa malinky narodi.. 🙂 za odpoved dakujem. Zuzka

veronika1982
6. dec 2008

mozem sa opytat ze od kedy ste poculi srdiecko. lebo ja to skusam kazdy den a nic pocujem. ale asi je este skoro.

lienka79
6. dec 2008

veronika..bud kludna,mame doma fonendoskop a nepocula som nic..dokonca ani na konci tehu

veronika1982
6. dec 2008

no my sme prve dva dni skusali a prisli sme na to ze to mame vypnute ale aj ked je to zapnute tak nic nepocujeme

adinam
6. dec 2008

veronika,presne,ako píše lienka-my ho máme tiež asi od 19tt a doteraz sme nezachytili nič 😒 a sme v 30tt.Takže sa nestresuj,ja tomu prestávam veriť,že to funguje...

sacrifices
7. dec 2008

NO tak to ani nežartujte, ja som si teraz objednala za 350 korún, tak dúfam že to fungovať bude :-P
🙂

skrecok
8. dec 2008

My mame doma (moja mamina je lekarka) a skusali sme to od 20.tt az do konca tehotenstva a nic sme nezachytili. A nas mali je uplne v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre