Grochal a určenie pohlavia

55minnie55
24. sep 2015

Určil vám pohlavie dobre? 🙂 🙂

matikmatuska
21. nov 2015

a inak este taky dotaz...nie vzdy sa babo ukaze hned tvariickou, to je jasne. Kamaratky co boli u ineho doktora chodili aj na 5x na 3d s tym ze...nevidno ho pridte o tyzden...nasa mala ani za toho otocit sa, normalne som bola nervozna za grochala, ze ty kokos isto ma naobjednavane zeny a tu sa s nami dve hodiny natahaju. A on ? Uplne pokojny, žiadne stresy, ziadne nahanacky...po dvoch hodinach na 4x sa podarilo ukazat tvaricku. Takze fakt je super 🙂

rula
21. nov 2015

daaakujeeeem

@matikmatuska tak to je Pán Doktor, klobúk dolu

55minnie55
autor
21. nov 2015

@gabuchah @666maybe no aj mne hneď z fleku povedal dievča 🙂
no aj nám napísal kontrolné sono v 30. tt ... teraz 30. 11. my sme sa objednávali v 25. tt

@vydrnik ani my sme tam neboli kvôli určeniu pohlavia 🙂

@matikmatuska no neviem.. ja som vyššie písala, že v 19. tt mi v nemocnici povedala, že na 99% chlapček.. a v 20. tt u Grochala v Martine mi len priložil sono a že to bude na 100 % baba... že ak by to bol chlapec tak, že nám kúpi kočiar... 🙂 :D aj my ideme opäť 🙂 ... ja to vravím tiež 🙂 výborný obdorník 🙂 išla by som k nemu opäť ....

@rula pozrite stránku http://www.femicare.org/ ... doktor Grochal z Martina... je to Centrum prenatálnej diagnostiky... na takéto väčšie soná sa chodí v 13., 20., 30. tt ale na 3D sa chodí asi ako chcete 🙂 to ja neviem

gabuchah
21. nov 2015

@matikmatuska
@rula
Súhlasím.. Naj doktor asi 🙂 milý, všetko povie s úsmevom, naša malá vtedy vraj nemala náladu sa fotiť a aj tak... Podarilo sa mu 🙂 pridávam zopár foto, 25 týždeň to bol

55minnie55
autor
21. nov 2015

@gabuchah ňuňuška krásna malinká 🙂 pridávam aj našú foto z 20. tt

gabuchah
21. nov 2015

@55minnie55 krásna, ako si ležká 🙂 to je zlaté 🙂 vaša teda viac spolupracovala 🙂

gabuchah
21. nov 2015

@55minnie55 my sme tiež boli koli genetickemu vyšetreniu, mala som ho mať v 20týždni ale v ziline som.nebola spokojná...
Vidíš, ja myslela ze odporúča Sono a to u môjho doktorandské, vôbec som sa neibjednavala, pritom sa tam čaká týždne

matikmatuska
21. nov 2015

@55minnie55 tak priznam sa ze ked som sla k nemu druhykrat tak som si hovorila...no mna porazi ak mi teraz povie chlapca :D Ale hned ako som prisla tak mi zasa povedal ze je to stale dievka. Zalezi od pristroja aky v nemocnici, resp. tvoj doktor ma ale s tou jeho masinou sa to neda ani len porovnat 🙂

matikmatuska
21. nov 2015

pridavam aj ja nasu lasku krasnu 🙂 najkrajsie fotky ake som kedy v zivote videla 🙂 a prvykrat ked mi dal foto tak som celu cestu domov preplakala 😀

666maybe
21. nov 2015

Tak aj ja pridávam fotku zo sona z 20týždňa môjho mini dievčatka, naozaj je pekná. Škoda, že sa aj v 30 týždni malá nechcela ukázať tváričkou, ale tak čo za chvíľu ju uvidím naživo 🙂

gabuchah
21. nov 2015

@matikmatuska krásne fotky, on má skutočne paradnicky stroj 🙂 po kom malá bude? Ja to videla v tomto 3-4d rozmere prvý krát, zo začiatku sme také Sono ani nechceli, ale potom sme boli šťastní 🙂

666maybe
21. nov 2015

Nejakým zázrakom mi to sono nabehlo 2 krát a neviem to zmazať

gabuchah
21. nov 2015

@666maybe no ono to tu nejde zmazať, ani príspevky čo som si všimla ale nevadí, takéto rozkošné fotky môžu byť kľudne aj 5x za sebou 🙂 a tú ručičku na čele ako má 🙂 naša pod bradou, to budú myslitelky 🙂 🙂
Ty už to máš veru za pár 🙂 za chvíľku ju pomojkas 🙂 pozerám že máš termín okolo Silvestra, že? 🙂

matikmatuska
21. nov 2015

@gabuchah ani pan boh nevie po kom je, kazdy hovori inak a nam s priatelom sa podoba na Angela z Kelly Family 😀 po bokoch tie akoze blond kucery chiiiiii 😀 Ked sme tam boli a zacal mi ukazovat tu ma plece, tu nozicku, tu srdiecko ..pozeram do kelu ja tam nic nevidim :D ale ked mi to hodil 3d a ukazal mi tvar tak sme s drahym ani nedychali (vtedy si on asi prvykrat uvedomil ze bude tato 🙂 najradsej by som k nemu chodila kazdy tyzden ...uz si len na tie nase drobciatka pockat 🙂

666maybe
21. nov 2015

Veru sú to rozkošné fotky, budeme mať všetky nádherné bábätká 🙂 Už sa neviem dočkať keď ju uvidím aj keď podľa sona to vyzerá tak, že zase to bude celé po ockovi ako prvá, aspoň pohlavie je po mne keď už zas nič iné 😀 Vaše sa na koho podobajú?

rula
21. nov 2015

@55minnie55 ahaaa,ďakujem :-*

rula
21. nov 2015

@gabuchah
@55minnie55
@matikmatuska
@666maybe
Waw to sú prekrásne foky. A samé dievčence. Jeeej , no nááádhera. Blahoželám a veľa zdravia prajem

ladore
21. nov 2015

Ahojte tak aj ja pridam nasho "princa" 🙂

rula
21. nov 2015

@ladore to je aký chlapiskooo yesss

ladore
21. nov 2015

@rula no veru jeee tu mal 3kg tak kolko ma teraz az sa bojim pomysliet par dni pred porodom :D

matikmatuska
21. nov 2015

@ladore akeee plneee pery ja odpadneeem...uz teraz je fesak !

ladore
21. nov 2015

Lica spucene lebo miesta ziadneho 🙂))

gabuchah
21. nov 2015

@ladore ty brdo, to je pusinkacik odpadávam akú hubenku má, to po kom také chutné rtíčky? 🙂 krásny, ozaj že moc 🙂

gabuchah
21. nov 2015

@ladore kedy máš termín? 🙂

ladore
21. nov 2015

@gabuchah dakujem no ma hodne podobnosti s oboboma dcerkami ale na nom vidno tie chlapcenske crty ...uvidime sa smejeme ze na koho bude lebo muz blondavejsi a svetle oci ja ciernovlasa a tmave oci a baby jedna vlasy ako melirovane a tmave oci a mladsia svetlesie vlasky a oci orieskove a viac sa podoba na mna. Tak uvidime uz to mame za par ...nunik

mhrinova
21. nov 2015

Ja som bola v 20. týždni u môjho Dr. a povedal, že čakáme dievčatko. O pár dní v Martine mi hneď povedal "Čakáte chlapčeka, ale to už asi viete." A ja, že mne môj Dr. povedal, že to bude dievčatko. A on: "Tak to bude niekde schované za ním" 🙂 Že on už v 12 týždni vie určiť pohlavie. Inak, s tak úžasným prístupom lekára som sa ešte nestretla.

ladore
21. nov 2015

@gabuchah teraz 7.12. Ak vydrzime dovtedy

gabuchah
21. nov 2015

@666maybe tak dievčatá bývajú väčšinou po tatovi 🙂 ja mám prvých dvoch chalanov a tí sú po mne 🙂 a narodili sa mi do roka, teraz budú mať 8 a 9 rokov v apríli a máji 🙂 a dom rada že sú po mne, lebo ich autor, tkz biootec sa nezaujíma, aspoň mi ho pripomínajú minimálne a toto dievčatko bude viac asi po tatinovi 🙂

gabuchah
21. nov 2015

Veru žienky krásne, všetky máme nádherné bábätká 🙂 a verím že aj dobrucke a zdravucke budú 🙂

ladore
21. nov 2015

@gabuchah mas pravdu vsetky su krasne len nech su zdravucke a stastne lebo potom budeme stastne a spokojne aj my 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre