Hádka v tehotenstve

gabanna1991
26. apr 2018

Som v 20 týždni a dnes som sa dosť búrlivo pohádala zo susedov kvôli blbosti ale predsa má to veľmi nahnevalo chcela som sa vás spýtať myslíte žeby to mohlo nejako uškodiť?

mircalla
26. apr 2018

Nie, nemoze

lorela
26. apr 2018

@gabanna1991 Pokiaľ sa cítiš dobre, ak určite sa nič nestalo - neuškodilo.

janamexico
26. apr 2018

@gabanna1991 ja som mala strasne vykyvy nalad niekedy som sa strasne rozculila ublizit to nemoze skor ublizi velke zlaknutie moze sa rozbehnut porod ja som v 38 tyzdni tt spadla a zlakla sa cukor 10 a tlak na 150/110 hned som mala kontracie a stahy maternici na druhy den uz som bola na sole sc ale planovana nechceli riskovat

deti95060810
26. apr 2018

uškodiť môže...vybehne ti tlak a môže sa spustiť pôrod...načo sa rozčuľuješ....radšej povedz susedovi nech ťa nesere, že si tehotná....nech ide sa hádať s vlastnou mm....

montemotherone
26. apr 2018

@gabanna1991 pozri, teraz už je to jedno, ale do budúcna, radšej sa nerozčuľuj

annamari4
2. máj 2018

@deti95060810 presne uškodiť môže, minule to bolo aj v teleráne debata z lekárom/psychológom.

jana_eyre
2. máj 2018

ja som sa skaredo.pohadala s muzom ked som bola v 7dmom mesiaci s tretim.dietatom, urobil.nieco z coho mi bolo naozaj zle a bolelo ma aj brucho.. dietatu sa nic nestalo a narodil sa zdravy, je sice nervak, ale to ma pomne 😉 takze hadka so susedou o blbosti urcite neublizi, len si si rychlejsie rozprudila krv.. 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre