Hanbím sa

mimsy
6. apr 2013

Prosím o radu ja viem bude sa vám to zdať trapošina ale ja sa hanbím prdnúť pred mojím mužom,stále utekám na wc,alebo na bakon 😠 Niekedy ma s toho až bolý brucho 🙄

tehulka2011
6. apr 2013

No a? Tak sa chod vzdy vyprdiet na chodbu 🙂 nie je slusne prdiet pri inych...

doliva
6. apr 2013

ako si tehotná,tak čo ti ma vyvaliť bok?Alebo checš na tom balkone prechladnúť? Ako je to take no...Ale tak zadržiavať vetri až ťa bolý bruško???Si tehotná a myslí na seba a svoje pohodlie a zdravie!!! Určite to prieteľ pochopí 😀

zetju1317
6. apr 2013

Ja som rovnaká :D

tanitta
6. apr 2013

ak je vas vztah vazny ani prd ho nepokazi 😎

zetju1317
6. apr 2013

Ono nejde o to aký je vzťah,my sme spriateľom spolu vyše 4 rokov a to mi ubehlo len 2x asi :D Už to bude môj muž a toto je vec ktorú sa hanbím urobiť aj ja 🙂 Niektoré baby sú také a ja medzi ne patrím . Takže , niesi sama🙂 mňa tiež už z toho občas aj brucho bolí,alebo to urobím tak , že či nebude taký dobrý a nedonesie mi vodu alebo nejaké jedlo a mám čas odvetriť sa 🙂

kacusik69
6. apr 2013

nic nenormalne 🙂 ja som tiez taka ista 😀 zato on sa s tym nese.e 😀 😀 ale tak mne to nevadi... je to normalne, ludske... ale nie si jedina zena ktorej to je trapne v spolocnosti partnera...

emakiki
6. apr 2013

vieš kolko krát mi moj muž povedal..,,ja som taky rad, že pred sebou možeme prdiet,,... (mal predomnou 12rocny vztah, kde nemohol) pozri ak to robi aj tvoj manzel, nevidím dovod prečo by si namohla ty... mne by uz davno brucho vybuchlo a teraz ani nehovorim, ked som tehotna... ale ked si pred nim nedokazes ulavit, myslim, ze to bude v tvojej hlave alebo v nevyrovnanom vztahu...a k tomu druhemu sa skor priklanam..

zetju1317
6. apr 2013

@kacusik69 Moj je taký istý :D Jemu je to jedne , grgne prdne :D a Hotovo ale mne sa páči že je taký uvoľnený je to ľudská vlastnosť ja to viem , ale aj napriek tomu sa nedokážem prekonať :D

kacusik69
6. apr 2013

@zetju1317 len ci sa aj vyvetrat stihne 😀 (sranda, hej?) ja som taka ista, a najhorsie je ked ideme niekam autom, ze cestujeme celu noc a este po ceste aj kdesi spime (v aute na parkovisku - pri dlhych a narocnych cestach)

zetju1317
6. apr 2013

@kacusik69 Nápodobne , ak ideme na chatu kde niesme sami ale su aj známi , Ideme autom a ja sa modlím nech sme už tam :D A potom vystúpime a ja sa idem popozerať po okolí :D:D:D

kacusik69
6. apr 2013

@zetju1317 mne nevadi ani ked sedi na zachode a ja si vedla pri umyvadle umyvam zuby 😀 (a to nie som nejaka... neviem co, ako to nazvat) proste mi to pride normalne... lepsie nez "vztekly najemnik" nie? 😀 vedome som to pri nom veru este neurobila (a v spanku neviem 😀) ...

doliva
6. apr 2013

@emakiki
@zetju1317
@mimsy ako nieje to sexi,to je jasné 😎 ale som toho názoru ako emakiki Ako ved aj on si prkne...Pred cudzimy samozrejme nie ani ja ale pred sebou?Ved sa uz pozname,ako ja stale vravím a sexovať sa nehanbite? 😀

linda20111
6. apr 2013

@mimsy to ako dlho ste spolu? 🙂))) my s manzelom necele tri roky ale nehambime sa pred sebou.. ved ak ta boli brucho z toho nemozes sa trapit, ber to ako normalnu prirodzenu vec, mozno zo zaciatku sa mozete na tom aj zasmiat ale urcite ti nepovie nic zle cim by ta urazil. ani ta neprestane mat rad 🙂 moj manzel tu prave pri mne prdi a tiez sa nehambi :D :D :D

cherry1981
6. apr 2013

hihihi to len ja sa pred svojim nehambim ? xixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koniarova
6. apr 2013

Ja sa tu rehocem jak blbá. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cherry1981
6. apr 2013

@koniarova Podobne 😀 😀 😀

reanda
6. apr 2013

prdenie pred partnerom je vraj vrcholom vztahu 😀 ..tak vy asi este nie ste na vrchole 😅 😉

kacusik69
6. apr 2013

@linda20111 ale chlapi su predsa len "otvorenejsi" 😀 🙂

katka26021974
6. apr 2013

No ja nesúhlasím,ale berte to tak,že je to iba môj názor a tie vaše vám neberiem. Ja to považujem za prejav neúcty k partnerovi a všeobecne ku vš. ľuďom a ku priateľom. Veď na to je wc a nerobíme také veci ani na verejnosti. Myslím si,že si každý dokáže v byte alebo v dome nájsť kúsok súkromia. A baby verte mi,nie som úzkoprsá vymrdzená panička. Grgy a prdy patria niekde,kde s tým nikoho nebudem obťažovať. Ale keď to partnerom doma vyhovuje takto,je to každého osobná vec

dankako
6. apr 2013

No že sa takto pobavím a schuti zasmejem o 23 hod. večer to mi ani vo sne nenapadlo, dokonca som prečítala pár komentov aj mužovi a zasmiali sme sa schuti spolu 😀 . Ale aj to je téma... 😉

emakiki
6. apr 2013

@doliva
@linda20111
@reanda
@mimsy moj muz ma na to aj svoj nazor, vraj ked uz pred sebou prdime, je to laska... je pravda, ze ja som dlho s tym mala tiez problem... ale doteraz sa smejeme ked si prdneme...a to teraz ja az prehanam by sa dalo povedat... 🙂 ale mozem za to?

linda20111
6. apr 2013

@kacusik69 no tak moj manzel az velmi :D nekedy sa to neda vydrzat.. ale vacsinou si robime z toho srandu, my sa skratka na vsetkom smejeme, aj z jeho byvalej co boli spolu 6apol roka a ona tvrdila ze ona este nikdy neprdla :D

laurica123
6. apr 2013

🙂 🙂 akoze dobra tema kocky ..no a moj si teda poriadne ulavi a ja proste nemozem 🙂 neviem to pred nim ale tak ssnad rokmi mozno 🙂

kacusik69
6. apr 2013

@linda20111 ja som mala ex ktory zase tvrdil ze jeho prdy nesmrdia... (co z toho, ked ja necitim 😀 nevedela som ci hovori pravdu 😀)

doliva
6. apr 2013

@cherry1981
@koniarova
@reanda
@dankako A ja som si tak minule urobila konťu na hlave a mi tak trošku vypulilo oči 😕 a môj príde do kúpeľne a mi vraví:Láska šak si prkni abo čo šak ti oči z jamiek vylezu 😀 my si normalne prkneme a možno je to sproste ale veľa krát sa nasmeje na tom 🙂

sympa1
6. apr 2013

😀 😀 😀 som sa nasmiala...najlepsie je ked si to uz všimaju deti a v skolke vravia ze ocko doma stale prdí a velka sranda 😀 tak to si uz zacal davat pozor aspon pred detmi 😀 😀

kacurka3
6. apr 2013

to mi pripomenulo jeden vtip 😀 že aka nevyhoda noveho vžtahu je naucit sa potihu prdIET 😀 😀 😀

linda20111
6. apr 2013

my aj na zachod chodime niekedy spolu a tam kecame :D :D hlavne on pride za mnou a robi si srandu.. ale to asi len my sme taki sibnuti :D :D :D no musim povedat ze naozaj mame velmi otvoreny vztah, o vsetkom sa rozpravame beriem ho ako najlepsiu priatelku a on mna ako najlepsieho kamarata 🙂 a ak sa uz aj blizi k nejakej hadke tak rychlo temu otocim na srandu a potom to skonci smiechom 🙂)

nadhera
6. apr 2013

@mimsy mlady par si dal do wc-ka radio, aby ked budu robit malu a velku potrebu ,tak ich nebolo pocut,lebo im to bolo obom trapne 😀 😀 😀 to je naozaj zo zivota

emakiki
6. apr 2013

@linda20111 nie ste jediní... aj my pri sebe kakame 🙂 teda nie naraz, samozrejme... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre