Hormóny a žiadosť do neba o dievčatko

barnica
14. dec 2015

Ahoj babenky som maminka dvoch fešákov úžastných a sme tretí krát tehotný 🙂 problém je v tom že už pri druhom my vraveli že bude dievčatko až do siedmeho mesiaca a zrazu bim bam chlapček. Teraz prvý krát my v 22týždni povedali že dievčatko a ja sa neviem tešiť a som v strese či naozaj nechcem zase chytiť nákupnú mániu a potom dumať že do frasa čo s tým :D manžel sa zo mňa smeje už že kvôli dievčatku by som aj vraždila... Berte to prosím s humorom ale áno dievčatko je môj vytúžený potomok,Nezabilo by ma ani keby to bol tretí chlapček ale tajne dúfam že bude to už ozaj bábika. Ako mám udržať tento svoj ošiaľ na uzde prosím vás furt len sondujem dievčenské oblečenie,hračky a dumám ako sa budeme parádiť s bambuľkou. Hrozné,čo? Potrebujem radu ako to zvládnuť a prestať byť tak zaťažená na dievčatko a tešiť sa nech to bude čokoľvek. Nejaké rady?

adka1978
13. mar 2016

@liuliu ale stale je len svokra 😂😂

barnica
autor
14. mar 2016

Baby ono mňa ide poraziť odvtedy nie nie a zistiť či je bábo chlapec či dievča. Aj po operácii som a dieťatko sa nie a nie ukázať zajtra mám ísť na sono a som zvedavá. I v nemocnici som chcela aby mi primár pozrel čo to bude aj môj lekár sa snažil a just na truc má tam pätu bäbatko alebo je úplne otočené tak že sa nedá pozrieť. No ale tak v máji prvý májový týždeň to vyzerá na cisarák takže už si počkám a už uvidíme čo to bude. Manžel stále verí že ešte môže byť dievča,ja už som rezignovala. Do nemocnice beriem modré veci a keĎ bude baba má môj chlap po chlebe lebo pôjdem na nákupy :D

barnica
autor
14. mar 2016

@adka1978 budem strašne držať palce nech sa zadarí. Mne pomohlo nato nemyslieť.

sussanitta
17. mar 2016

Ahojte kočky. Tak toto je pre mna ako ušita téma 😃. Máme dvoch krásnych, zdravých synov 11 a pol a 7 r. Teraz som 25tt a verím, že čakáme vymodlene, vytúžené dievčatko. Nechceme vedieť az do pôrodu pohlavie, lebo veríme spoločne s mojim drahým manželom že sa nám to podarilo. Prekonala som aj 2x spont.potrat... Takze veríme, ze toto je moje 5tehu a ze mám v brušku princeznú. Každý deň sa modlim k Bohu, anjelom, babicke i mojim detickam v nebi, aby vyslisali moju velku prosbu. Ani neviete, ako neskutočne túžim po MOJEJ DCÉRKE!!! Každý deň premýšľam a prosím, aby v brušku skutočne bola ❤😘😃! Nepoznám žiadnu ženu, ktorá by si priala tak ako ja mať dcérku 👸. Termin mam 28.6.2016. Dovtedy sa asi zblaznim od nedockavosti. Držte mi/nam prosim palce aby som aj ja sa stala mamickou zdravej krasnej dcerke a ze mi bude dopriate ❤. Dakujem Zilina

luciasing
17. mar 2016

@sussanitta zo srdca vám to prajem , len sa tak na to neviažte lebo sa zrútite ak sa vám narodí krásny synček 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre