Hrozil vám predčasný pôrod v 24. - 25. týždni?

14. mar 2020

Hrozil niektorej z vás predčasný pôrod v 24-25TT a vysie týždne ? Alebo ste bola niektorá hospitalizovaná kvôli tomuto problému ? Chcem sa len opýtať pár otázok .

kristina141190
14. mar 2020

ano aj mne hrozi predcasny porod

bibg
14. mar 2020

Pri prvom synovi mi to hrozilo. Od 20 tt som bola otvorená na 3 cm. Nebola som v nemocnici. Dodržiavala som to čo mi dr nakazal. Nohy stále vyložene čo najvyššie. Minimum chodiť, brala som duphaston. Nakoniec som porodila deň po termíne 🙂

kittykat22
14. mar 2020

ja 27tt - spustil sa mi porod, kontrakcie po 5 minutach. Co ta zaujima?

autor
14. mar 2020

@bibg to je ako možné že tá pustili domov aj keď si bola otvorená ?

autor
14. mar 2020

@kittykat22 aké si mala lieky prosím a bola si hospitalizovaná alebo sa pôrod spustil doma a už si prišla len do nemocnice

kittykat22
14. mar 2020

mne sa spustil porod koli zapalu v tele - zistili mi vysoke CRP. Dali ma na 4 dni na infuzie magnezia a ATB zinnat. Nechali ma celkovo 7 dni v nemocnici, a dali mi ATB domov na 21 dni. Normalne som isla do terminu bez problemov.

bibg
14. mar 2020

Podpísala som revers. Mala som tam byt do pôrodu. Vieš aké sú nemocnice.

nuttellien
14. mar 2020

Hrozil a aj sa stalo

karibasicova
15. mar 2020

V Mt nemocnici leží vela mamičiek čo im hrozí predčasný. Niektorým dokonca už od 19 TT odteká voda. Mne odtiekla 34 tt a pôrod do pár hodin všetko dopadlo ok. A s druhým dieťaťom mi začala odtekať voda v 28tt a 3 tyznde v Mt nemocnici má podržali na infúziách a vydrzala som do 31 TT. pôrod cisárskym a všetko ok.maju na to špeciálne vybavenie ,inkubátory a doktorov..
Ale na psychiku to je ťažké.

ivkaivkaivv234
11. okt 2022

@kittykat22 ahoj aj ja som bola hospitalizovaná kvôli zvýšenému zápalu v tele crp som mala 9,niečo a dnes ma pustili mám 8,42 otvorená na špic prsta 23 týždeň v nemocnici mi podávali výživy a antibiotiká ospexin 1000 2x denne bolesti pod bruska trochu mám ale dá sa to zvládnuť keď ležím nepovedali a nevysvetlili mi nič som prvorodička a dosť sa bojím v správe záver píše hroziaci potrat tak neviem ako sa šetriť aby sme to zvládli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre