Hýbe sa aj vám bruško pri chôdzi?
7. jan 2015
Som prvykrat tehotna a vzdy som si myslela ze je pevne ako skala a ono sa trochu zachveje tak teraz neviem ci je to sadlo alebo babatko :D
Som prvykrat tehotna a vzdy som si myslela ze je pevne ako skala a ono sa trochu zachveje tak teraz neviem ci je to sadlo alebo babatko :D
@lussy1305 Vidim, ze uz si polozila 2 otazku...aj som mala nespocetne vela otazok ked som bola tehu...v 16 tt. asi este pohyby citit nebudes...na prvorodicku je to pomerne skoro, skor je to v tvojej mysli...bez urazky...ved povedzme si uprimne kazda sa sledujeme do bodky... 😀 .Prve pohyby budes citit kol 19-20 tt aj to je individualne, najskor je to ako bublinkujuca mineralka a to doslovne... 🙂 ...Nebudem pisat na dva razy...my sme monitor dychu nemali, iba babyphone...aj to sme pouzili asi 3x...pekne odlozeny na policke...