Je možné určiť pohlavie bábätka v 14 tt?

ladyelsa87
30. sep 2019

Baby, som 14tt a dnes mi doktorka na sone povedala, že na ružovú to nevidí a asi to bude chlapec...mali ste to tak niektorá? Môže to byť už takto skoro vidno? Ďakujem za Vaše skúsenosti!

miriamik77
30. sep 2019

@ladyelsa87 môže, ale ešte to nie je úplne 100%, takže ešte radšej nič nekupuj a ešte chvíľku počkaj!

kataka10
30. sep 2019

@ladyelsa87 Nam povedali v 13tt na sone pri NT merani, ze to bude dievca, ale v 19tt na morfologickom sone bol z toho chlapec. Takze by som si urcite pockala na morfologicke sono, tam to uz moze byt jasne vidno.

sivana09
30. sep 2019

Mne v 12tt vedel povedat z ultrazvuku stopercentne chlapca... Potom vsetky dalsie ultrazvuky to potvrdili.. a teraz vo stvrtok ked sa narodi verim ze nebude ziadne prekvapko :D

ludmilka2407
30. sep 2019

Moze ale takto skoro vidno iba genitalny hrbolcek, rastie aj chlapcom aj dievcatam len je tam trochu rozdiel. A urcite to netreba brat na 100%,az na morfologickom by to malo byt uplne jasne.

kaia
30. sep 2019

Asi aj skoro v tomto tt vidiet 😊. Ale u chlapca by sa nemusela pomylit 😊

83lenka83
30. sep 2019

@ladyelsa87 mne v 12tt povedal dr, ze to bude dievca a v 20tt, ze chlapec, teraz som bola v 32tt a velmi obdareny chlapec sa tam ukazal 😀. Takze usg z 12tt bolo nepresne.

ludmilka2407
30. sep 2019

@kaia takto skoro pohlavne organy este nie su "vonku" takze sa pomylit moze tak isto 🙂

kaia
30. sep 2019

@ludmilka2407, su vonku, mojmu tretiemu som ich tiez v 14 tt na NT sama videla 😉

hennyinnsbruck
30. sep 2019

Mne v 15tt povedala ze na 95% to je dievčatko. Aj bolo.

veronikaszabova
30. sep 2019

Pri druhom synovi mi povedal gynekolog v 13tt, ze to je chlapec - a aj sedelo 🙂

ludmilka2407
30. sep 2019

@kaia ok, ja som bola v 13tt a vidno nic nebolo, iba vybezok 🙂

coco1
30. sep 2019

mne v 13tt povedali, že to bude v modrom a nakoniec bolo dievčatko 🙂

maggie1978
30. sep 2019

V 12 tt mi doktor povedal že to vyzerá na chlapca, a potom sa to potvrdilo na každom ďalšom ultrazvuku, aj na morfologickom...😊

gajry
30. sep 2019
Používateľ gajry je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gajry.

Nám hovorili to isté, ale nebolo to 100%. Ale nakoniec to bola dievča.

haanovajana
30. sep 2019

@ladyelsa87 nie nemusi to tak byt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre