Je to pri pohyboch bábätka normálne?

24. dec 2023

Ahojte, som 20tt a cítila som 3 dni vkuse pohyby bábätka, mrvilo sa hore dole, zrejme hýbalo ručkamk nožkami, cítila som ho na dvoch miestach neustále. Včera som necítila skoro nič, asi tak 2x za celý deň, tak som vytiahla Angelsounds a srdiečko krásne bilo. Dnes od rána zatiaľ necítim tiež nič. Som prvorodička a tak neviem, či je to normálne. Mali ste to tiež tak? Je to ok, že jeden deň je bábo veľmi aktívne a na druhý takmer vôbec? Ďakujem.

iwesska
24. dec 2023

V tomto tyzdni je babo tak male,ze raz ho citis viac,ked sa otoci dopredu,inokedy menej ked je otocene smerom dovnutra. Zalezi tiez,ako mas umiestnenu placentu. Ak vpredu,tak je to s tym vnimanim pohybov tazsie.

autor
24. dec 2023

@iwesska teraz sa zasa trošku rozšalil, už ho zasa cítim viac, všimla som si inak vtipnú vec, že v brušku reaguje na hudbu 😅😅

sense
24. dec 2023

Áno je to normálne ze jeden deň je dieta aktívnejšie a druhy deň menej, dôležité je ze tie pohyby cítiš. Ono záleží akým smerom je dieta práve Otocene, kde máš placent atd

majamat
24. dec 2023

je to normalne.

autor
24. dec 2023

@sense
@majamat
Ďakujem baby, ukludnili ste ma 🙂
Krásne vianoce všetkým🙂

saxana000
24. dec 2023

Anonje to normalne.ak.mas angelsound radsej skontroluj budes kludnejsia..mne sa zvykne zrovna vtedy roztancovat ked ju hladam.posledny tyzden o 3 v noci si robi party

basulaak
24. dec 2023

Ano je to ok. Do mojho museli chodit “stuchat” ked som chodila na pasy. A mam mega aktivneho chalana. 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre