Kde cítite kopanie bábätka v 25. týždni?

lexilaracroft
23. jan 2016

Mne doktor oznamil ze mam nizko umiestnenu placentu. Babo citim v okoli panvoveho dna a kopanie obcas do mechura. Kde to citite vy v tomto tyzdni

anakristina
24. jan 2016

@lexilaracroft asi sem chodime len my dve 🙂 tak isto uplne dole kde mam mechur a uuuplne dole ze mam pocit niekedy ze v posve.ale aj vyssie to citim.strieda sa to.

vieruska25
24. jan 2016

Aj ja citim najma dole presne ako pise anakristina. Ale obcas uz dostanem aj paradny kopanec popod rebra

tomasko27
24. jan 2016

@anakristina Ahoj no presne ako u mna,aj ja to citim niekedy az uuuuplne dole v posve ako keby aj zvonku a je to dost neprijemne aspon pre mna,blby pocit to je.

anakristina
24. jan 2016

Hej,hned treba cikat 🙂 a dost to boli ale aspon nam takto davaju nejake znamenie.tak vidim ze s tym nie som sama

tomasko27
24. jan 2016

Bolo otocene priecne teraz asi tyzden,lebo bola som v nemocnici a robili mi tri krat sono a potom sa otocilo dole hlavickou,a uz to zase tak citim az dole.

anakristina
24. jan 2016

Aj moja je dole hlavickou a to od 19.tyzdna.dufam ze uz tak ostane.lenze ked ma hlavicku dole tak ktorou castou robi tie pohyby?ze by ruky mala take silne?mozno aj hlavou tlaci obcas na mechur

maminkynafazulka
24. jan 2016

My sa hybeme v oblasti pupku alebo po bokoch xD aj ked niekedy sa krásne trafi dolu🙂

tomasko27
24. jan 2016

@anakristina No tiez rozmyslam ze ked je dole hlavickou ze cim tam vlastne hybe a jedine ze vrti hlavou a rukami.

anakristina
24. jan 2016

@tomasko27 vraj mocovy mechur je najpohodlnejsi vankus 🙂

lexilaracroft
autor
24. jan 2016

No to ste ma potesili aspon ze nie som sama koho dieta kope do zadku... Hehe z vnutra. Hlavicku ma nad lavim bedrom to uz citim take tvrdsie narazy. Ale dole citim akoby sa chcelo prekopat von. Niekedy ked idem na zachod bojim sa aj potlacit aby mi necluplo babo do zachoda. Dufam ze to sa nemoze stat :O

anakristina
24. jan 2016

Vraj sa to stat nemoze ale ja tiez netlacim 🙂 aj ked si niekedy sadnem citim ze ma dole tlaci.alebo ja ju

anakristina
25. jan 2016

Baby ako casto citite pohyby?ja chvilku rano potom vecer silnejsie,v noci vacsinou nic a cez den ojedinele.vobec neviem ci to staci

lexilaracroft
autor
25. jan 2016

@anakristina ahoj no ja mam uz jedno hiperaktivne babo doma a ani toto nebude vynimkou. Kope skoro nonstop 😀

anakristina
25. jan 2016

Zeby to fakt suviselo?moja nekope tolko a tiez som 25tt.v 19tt kopalo viac ako teraz

lexilaracroft
autor
25. jan 2016

@anakristina ak si myslis ze to je neobvikle oznam to tvojmu doktorovi. Mne hovorila ze ak by kopalo menej ako zvicajne ze sa moze zle vyvyjat. Kedy si bola naposledy u doktora?

tomasko27
25. jan 2016

@anakristina No moje je obcas asi stale v pohybe a hlavne ked si lahnem na lavy bok to nema rado.Ja som bola dnes na 3D vsetko je ok.Ja som v tvojom tyzdi ho az musela budit aby sa pohlo a dr mi nato povedala ze to nemam robit ze ked sa hybe ze je to ok ze sa nemusi moc.Skus zjest sladke moje vtedy zacne vystrajat

anakristina
26. jan 2016

Sono mi robia vzdy.naposledy mi robili pred tyzdnom a predtym morfo.vsetko bolo uplne v poriadku aj sa hybala.nabuduce idem o 3tyzdne.

lexilaracroft
autor
26. jan 2016

@anakristina mozno sa hybe len to necitis... Musis viac bielkovin papat aby drobcovi svaly narastli

anakristina
26. jan 2016

@lexilaracroft ona kopne aj silno.len nie vkuse.je uplne v poriadku co sa tyka rozmerov podla utz.vraj ani to neni dobre ked vkuse kope lebo mozu byt zle prietoky a ma malo zivin.ale aj malo pohybov je problem.a ja neviem posudit ci toto je optimalne lebo mam prve tehotenstvo

nela6
26. jan 2016

@lexilaracroft ja hlavne na lavo a pravo od pupka, velakrat na striedacku v tom istom case 🙂

lexilaracroft
autor
26. jan 2016

@anakristina tazko posudit kolko pohybov je idealne len sleduj to svoje a myslim ze budes prva kto spozoruje rozdiel 😀

lulistek
26. jan 2016

do mechura, najlepsie ked sa vystiera do oboch bokov šupy

ladyanne
27. jan 2016

Tiež ma kopalo bábätko do močového mechúra.

slaviena25
31. jan 2016

ja som doho riešila tento problém s kopaním skoro do pošvy, teraz som bola za známou ktorá je sestrička na porodnickom a poradila mi sedieť čo najmenej pretože vtedy sa babätko ukladá ešte nižšie čím tie kopance zhoršujeme 🙂 vždy keď ma tak kopne ľahnem si a do pol hoďky sa to ukľudní 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre