Keď je partner blízko mňa, tak sa dieťa nehýbe

zanetakovacsova
17. apr 2021

Ahojte baby. Možno je to blbá debata ale mne to nedá. Stalo sa vám že ak je váš partner blízko vás tak sa malé nehýbe? 😃 Ja už vyše týždňa cítim prvé pohyby a keď som doma sama tak sú pekné aj trvajú dlhšie a keď príde priateľ domov tak iba tak po jedle trošku sa pomrví aby mi dalo vedieť že chutilo 🤔pritom priateľ sa teší aj mi hladká bruško ale dáko to bábo nie je z neho nadšene 😃neviem či sa to zdá iba mne ale je to také čudné 🤔a ak aj zaspí a ja som hore tak zase cítim pekné pohyby 🤔moje dieťa je už teraz veľkým výmyselníkom🤷‍♀️😃

mogaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gladys_07
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka1
17. apr 2021

Presne toto som mala aj ja, uz sme sa s muzom smiali,ze deti ho nechcu uz v bruchu. Mna kopali ako o zivot a ked mi dal ruku na brucho,nic. To iste s druhym synom ktory kopal neskutocne, fakt som si myslela ze sa nam narodi opica a ked som prisla na utz, alebo na pasy, ticho, nic, ani pohyb. Neviem to vysvetlit, ale je to zaujimave. Aj mi bolo luto ked svagrina aj moja sestra boli tehotne a muzi ked im dali ruku na brucho deti kopali az tak, ze to bolo vidiet.

lienka9
17. apr 2021

@zanetakovacsova toto som si aj ja myslela :D ze boooze dieta nebude mat rado otca.stale sa mala hmyrila a manzel polozil ruku a ticho :D ale neboj.to su len zaciatky.potom vsetkych este dobre dokope 🙂

zanetakovacsova
autor
17. apr 2021

@pininka1
@lienka9
Som rada že aspoň vy ste pochopili trošku srandy a vlastne to aj chápete keď ste to tak mali 🤔😃

miadi
17. apr 2021

Daj si dzus alebo nieco sladke a babo si kopne aj do otca 😀ber to tak ze otec mà nanho upokojjvy ucinok ktory oceniš ked bude na svete a ty uz budes unavena..

ukulela
17. apr 2021

@zanetakovacsova bábo má aj v bruchu svoj režim, spí, hýbe sa, spí ..... Zrejme sa otec triafa do oddychových časov.

katkamatka7
17. apr 2021

@zanetakovacsova Má pred ním rešpekt, upokojí ho.

amelie2017
17. apr 2021

Autorka to dost nestastne podala, ale aj my sa s muzom smejeme, ze sa krpec schovava. Ide mi rozkopat brucho a ked polozi ruku muz, ani sa nehne. Mozno raz z 10 krat. A to iste, ked chcem natocit, ako sa mi hybe brucho. Akonahle vytiahnem kameru, prestane. Cakam so zapnutou aj 2 minuty a nic, odlozim ju a zase sa vrti. Ale je mi jasne, ze je to len nahoda.

miadi
17. apr 2021

@amelie2017 to je zakon schvalnosti Mne sa podarilo video na 10 pokus tak v 7-8m ked maly Robil take mega pohyby akoby chcel vyliezt von cez pupok 😆votrelec je trt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre