Kedy budem cítiť pohyby?

jefinka18
4. dec 2011

ahojte, som v 19 tt + 3 dni a ešte necitim žiadne pohyby... už by to malo byť nie??občas si myslim že to aj je ale vždy su to čreva lebo ich aj počujem..

zzzz128
4. dec 2011

neboj,čoskoro sa dočkáš,keď to príde,zistíš 🙂

traktor
4. dec 2011

kazdym dnom to pride, neboj..a mozno sa to uz aj deje..len to este nevies poriadne rozoznat, kedze zo zaciatku to zvykne byt take jemne..neboj..o chvilku sa to rozbehne a drobec da o sebe vediet riadnymi kopancekami 😉

martinaxx
4. dec 2011

ja so začala cítiť presne na 20tt a to som si ešte nebola istá či sú to oni🙂

ikke
4. dec 2011

pri prvom dietati to kludne moze byt az v 24tt

denkadenka
4. dec 2011

inak bábätko sa vraj hýbe hlavne vtedy keď spíme, takže o tom ani nevieme... ja mám termín 31. 01 a cítila som pohyby až 04. 09. ....

amouramour
4. dec 2011

ja som citila az v 22tt🙂

barchee
4. dec 2011

ja som cítila prvé pohyby na konci 16 tt - to bol jeden silný šťuch, na ktorý som sa až mykla, bola som u lekárky a sestrička sa ma až spýtala, či som ok a ja že hej, že malý prvýkrát šťuchol poriadne 😀 také origoš pohyby som naozaj pravidelne a pekne cítila už v 17 tt....malý sa mi spontánne narodil v 34+4 tt 😅 so všetkým si švihol 😝

bamb27
4. dec 2011

ja som citla nejako v 17tt ..akoby ma zvnutra brucha cosi "oblizlo" 😀 ...vecer pri telke v klude,,, potom ma to oblizovalo stale viac a vykopavalo na bruchu kopceky, takze az neskor som vedela ze to co sa mi zdalo ze je ono bolo naozaj "to"

kkubekova
4. dec 2011

Ja som pri prvej dcerke citila pohyby uz v 15tt - velmi jemne a postupne boli intenzivnejsie, teraz som 2.krat tehotna v 16tt a stale nic - neboj uz kazdu chvilu to pride, je to individualne 😉

pimpulienka
4. dec 2011

Ja som citila okolo 19 tt take veľmi veľmi jemné akoby ťukanie rybky..,. ale fakt jemnulinko len, neboj potom budeš hovoriť, aby ťa chrobáčik nekopal mic silno 😉

strihalka
4. dec 2011

mam placentu v predu, jsem 21tt a pohyby stale necitim, snad jen to ze se mi babo mrvi ke strane a tiskne se ke strane maternici, teda k placente al kopanceky fakt necitim..... a to mam TP v aprili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre