Koľko ste pribrali do 25. týždňa?

zuz1978
19. máj 2014

Viem, že je tu veľa podobnych otázok, ale pýtam sa preto, lebo ja som zatial pribrala necelých 1, 5kg a síce zatiaľ bolo všetko ok, dokonca 25.4.keď som bola na morf.UZv tak mi povedali, že o 4 dni je starší podľa váhy. No pri poslednej návšteve poradne mi lekar nemeral bábätko len počúval srdiečko. Mám tak trochu obavi. No nieže by som chcela mať nejako extra veľa kíl 🙂 Nie je niekto na tom podobne?

veronika7686
19. máj 2014

Ahoj ja som teraz v 26 t a pribrala som 6kilo a pri prvom som pribrala málo vôbec sa podľa mňa nemusíš báť keď tvoj doktor povedal že je bábo v poriadku 🙂

mirka0703
19. máj 2014

ja som pribrala 8kg ale tiez ma stresovali najskor ze by som mala viac ale posledne 2mesiace tie kila rychlo nabehli...neboj vsetko je isto tak ako ma byt... 🙂 a kilecka este pridu 🙂

22beba
19. máj 2014

mám kamošku teraz je tehu asi tak v 6 mesiaci a prisla som ku nej a pýtam sa .. ktorý mesiac končíš druhý??? ona na mna čoby v auguste budem rodiť .... no baba tenká ani deko na vyše všetko je ok 🙂 a bud rada že moc nepriberáš lebo ja som pribrala vyše 30 kg a do teraz sa toho nesviem zbaviť ... 😀

luciamm
19. máj 2014

Ja som na tom rovnako. 24tt a max. 3 kilá. Tiež som sa bala, ale doktor ma upokojil, ze to nie je dolezite, mala je ok. A tiez si myslim, ze kila budu nabiehat od toho siedmeho mesiaca. Takze ziadny stres. Vzdy lepsie ako pribrat 20 kg, k tomu nejaka tehotenska cukrovka a ledva vstat z gauca.

andreasiskova3
19. máj 2014

Ja som teraz do 25.tt pribrala 6 kg, ale cakam dvojky.uz mam pred porodom a kazdy tyzden priberam po 1kg tento posledny mesiac.ale pri prvom a druhom tehu som pribrala len 9 kg za cele tehu a maly sa narodil s vahou 3, 350 g takze sa vobec nestresuj. Babo si vezme co potrebuje, urcite nemusis pribrat vela. Neskor aj tak.priberies viac. A pokial lekar povie ze to je ok, tak je. Ja mam teraz + 15 a to uz koncim s dvojkami. Z toho mi pojde min.10 dole hned pri porode 🙂

lennicka
19. máj 2014

Jasom mala iba 2 kg naviac, takze 54 kíl... Jasom bola velmi chuducka, a tiez som sa na to pýtala lekara, lebo sa mi to zdalo naozaj máličko. Ale vysvetlili mi, ze pokial babatko rastie, tak je všetko v poriadku a aj bolo ;)

moncek88
19. máj 2014

Ja som sice v 29tt a pribrala som 7kg a malinky je v poriadku...a ku akemu lekarovi chodis?? Ani mne stale nemera kolko vazi... :-/

kiwi82
19. máj 2014

ahoj, teraz som v 25tt a pribrala som cca 6 kg. pri prvej dcérke som v prvom trimestri schudla 8 kg a do porodu som pribrala len tých 8 kg čo som najprv schudla.

obcansr
19. máj 2014

zatial 6kg ale bohvie kolko bude do konca , pri malom som pribrala 26 kg ale aj vdaka preeklampsii nakolko som sa tak nalievala vodou že som pribrala aj 2- 3kg za týžden a skončila som v nemocke, dúfam že teraz to tak neskončí

lulu369
19. máj 2014

ahoj, vôbec sa nezaťažuj váhou, užívaj si tehu 😉 to koľko za celé tehu priberieš je úplne jedno, ale čím menej tým lepšie, lebo čím menej kíl budeš mať na sebe tým lepšie sa ti bude hýbať 😉 a podľa toho čo píšeš, tak máš aspoň výhodu, že priberá najmä drobček a nie ty, čo je super (čo by niektoré budúce mamičky za to dali, no nemajú toľko šťastia)...ja som teraz v 20 tt a pribrala som len nejaké 3 kg, no uvidíme koľko to bude na konci 😉 pri dcérke som pribrala 20 kg (no všetko bolo len na brušku a prsiach), pri synčekovi to bolo 12 kg (ale bruško bolo oveľa väčšie)....

tjaden
19. máj 2014

ahoj, som v 25tt a zatial som pribrala 3kg, mám pocit, že okrem pekneho okruhleho bruška tvoria moje telo len kosti obtiahnuté kožou ale malá váži viac než by mala vážiť takže ono je to jedno koľko priberieš dieťa si zoberie čo potrebuje 🙂 , kamoška ktorá so mnou chodí do poradne je v 24tt a pribrala 16kg...ver mi že to by si nechcela... 😝

celasapremenim
19. máj 2014

ja som videla teraz v poradni jednu kocku, velmi velke brusko a nohy ako palicky aj ruky, ine tam boli zase do sirky a bruska slabsie, je to take velmi individualne ako clovek priberie.....je to jedno, hlavne, ze dietatko je v poriadku
ja zase vobec nezavidim mamickam, ktorym je zle od zaludka a z toho schudnu....a potom dotiahnu cojaviem osem kil na nulu.....to musi byt vysilujuce
a tiez by som nechcela pribrat velmi vela za cele tehu 🙂 takych 14 az 16 kg mi uplne postaci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre