Koľko ste pribrali v 18 týždni?

mimsy
15. feb 2013

Ahoj prosím vás koľko ste pribrali v 18tt ??? Ja som mala 56kg a mám 61kg je to veľa alebo málo???

suz2
15. feb 2013

ja som v každom mesiaci pribrala 1 kg. ale je to individuálne, hlavne sa stravuj pestro a zdravo, aby malo drobčiatko dostatok vitamínov. držím palce, nech všetko dobre dopadne :o)

1natty1
15. feb 2013

ja som do 18 tyzdna nepribrala ani kilecko az tak od 20tt sa to trosku rozbehlo 🙂

sense
15. feb 2013

...ja som tiez do 18tt nepribrala nic, do 27tt som potom pribrala 3-4kg. a odvtedy sa to rozbehlo....teraz som 30tt a mam plus 6....sa to trosku rozbehlo, pokial je mimco v poriadku by som sa moc vahou netrapila...keby nieco nie je v poriadku tak ti to lekar povie....

gervidda
15. feb 2013

Ahoj, ja som 20tt a uz som pribrala 10kg a to sa neprejedam a aj v praci mam pohybu dost. Zvlastne na tom je, ze aj partner popri mne uz pribral 5kg a to sa stravuje zdravsie ako ja. 🙂

beruska141
15. feb 2013

neboj sa, gynekolog ta upozorni, ak by nieco nebolo v poriadku 😉

optimalne_ph
16. feb 2013

ja som zacala so 61 a teraz mam 58 🙂) ale to bude tym ze som prestala popijat a zravku nijak zvlast nepocitujem,nastastie... uvidim v dalsom mesiaci,ci sa este zmestim do oteplovakov :D

kika1981
17. feb 2013

ja som pribrala prvé kilečko až v 5.mesiaci a za necelé 4 mesiace lebo som rodila v 37tt, pribrala dalších 18 ...,ale priznám sa rada papám🙂, z nemocniece po porode - mala som sekciu, som sa odvážila a mala o 9 až 10 menej, to pojede dolu, teraz som v 17 tt. a už mám hore 4 kilečká , ale radšej pomalšie a postupne ako pri prvom tak rýchlo a prudko som pirbrala... Mamina s bratom pribrala 6 kg , so mnou už 14, vačšinou pri druhom dieťati každí priberie viac, čo som zatial počula skúsenosti. Je to individuálne, nerieš , potom začneš chodit s babom na prechádzk, stečú kilá ako nič. Tam zaleží aj či si bola pred tehotenstvom chudá al. silnejšia, rátaj výšku ... takže sa na to vykašli a užívaj si tehotenstvo 🙂 potom rieš kilá po porode 🙂

yuriko
18. feb 2013

Ja som teraz v 18 tt a už som dosť pribrala, skoro 8 kg 😠 Som z toho nešťastná, lebo sa mi to všetko lepí na riť a brucho poriadne ani nie je vidieť. Prsia sa mi zväčšili o dve čísla a včera som si všimla, že mám na nich aj strie. Som z toho hotová, skončím ako kreatúra po pôrode...

monikars
18. feb 2013

ahojte, tak na mne hned vsetci videli, ze cakam babo, od prveho mesiaca mi zacalo rast brusko(uz vtedy som vizerala na 3 mesiac) stupol apetit, za cele tehotenstvo rovnomerne kazdy mesiac som sa pekne gulatela a dokopy 17 kilo som pribrala, jedla som uplne vsetko aj to co pred tym nie, proste vzdy a vsade som mala chut jest, mesiac po pororode uz bolo 8 kilo dole, teraz ma malicka 7 mesiacov a rucicka na vahe sa nepohla viac dolu 🙂 snazim sa obmedzovat aj malo jest, proste to nejde, ale zalezi aj ake je babo, aj vsetko okolo, u kazdej zeny je to ine, hlavne aby bolo babo zdrave a mamicka spokojna, potom je aj babatko spokojne 🙂

lucymk
18. feb 2013

@yuriko ako citam,tak u teba to je podobne ako u mna v prvom tehu.vsetky kila sa mi lepili na zadok stehna.prsia sa mi tiez dost zvädsili.vsade sa mi spravili strie.nikto si namne ani nevsimol ze som tehotna iba ze som pribrala a to som uz bola asi v 20tyzdni.za posledne 4mesiace mi vyskocilo uz brusko.teraz toto tehu je to ine.brusko mi vyskocilo zaraz od 3mesiaca.mam uz bribrate 3kyla,ale teraz mi ide asi vsetko do brucha

mialumia
19. feb 2013

@denisafono ja som sa jedneho pekneho rana zobudlia a manzelmi to ze sa mi popraskalo pupco tam kde si nevidim veeelmi opatrne oznamil :o) ze vies ,zober si zrkadlo a nezlakni sa ,mas take trosku ciarocky na brusku :o) ze trosku skoro som odpadla videla som nieco take prvy krat v zivoteee

mialumia
19. feb 2013

@yuriko ja som tiez v 18 tt a tiez mam na sebe 8 kg plus,a rastu mi stehienka a sadielko na brusku :o) prsia nic...kazdy pribera tam kde by pribral aj normalne,ale to neznamena ,ze budes aj dalej takto priberat,ja sa spolieham na to ze pohyb z vacsim pupcom a jar v zahrade urobia svoje
takze ziadnu panikuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre