Ktorá pôrodnica je lepšia: Žilina alebo Čadca?

lrnka
10. okt 2019

Ahojte. Poradite mi ktora porodnica je lepsia Zilina alebo Cadca? Rodila niektora aj v PB? Dakujem.

bobula46
10. okt 2019

@lrnka ja som v PB, rodila u doktora Janca a bola som maximálne spokojná. Ja sa nemôžem sťažovať na nič, až na stravu, ale ja som vyberavá. Sestričky boli milé, ochotné, pomohli mi či už keď som stála v sprche alebo na fitlopte alebo po pôrode keď som niečo potrebovala. Lekár ktorý má odrodil potom za mnou chodil aj cez deň keď mal službu a pýtal sa ako sa cítim, či som v poriadku....

henriettak
10. okt 2019

@lrnka myslím si, že to v prvom rade závisí od personálu a lekárov, niekto môže mať dobrú skúsenosť iní nie , čo sa pozdáva tebe? a možno nakoniec pôjdeš tam kde to bude najbližšie keď to na teba príde 🙂

mia018
10. okt 2019

Ja sa chystám rodiť v Žiline,sestra aj suseda tam rodili a obe sú spokojné. Na Čadci ma odrádzajú tie každodenné kolóny,ale aj tam si to pochvaľujú kamarátky

lrnka
autor
10. okt 2019

@mia018 no v Cadci aj mna odradzaju tie kolony obzvlast budu zle cesty, ked mam termin v januari

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre