Kvapka krvi na nohavičkách v 19 týždni

blackbeauty
13. feb 2013

ahojte, nasla som si dnes taku malinku kvapku hnedej krvi na nohavickach. myslite, ze sa mam stresovat a zajtra volat doktorke? moze to byt nieco zle? nestretli ste sa s tym? dakujem za odpovede.

katka1981
13. feb 2013

@blackbeauty, ak by som bola tehotna, urcite by som isla k dr.

xlucia
13. feb 2013

@blackbeauty naco stresovat. zavolat mozes. spinit mozes kvoli roznym veciam

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simojka
13. feb 2013

Ahoj,určite choď na vyšetrenie k doktorke...

lenula57
13. feb 2013

Ahoj ak si tehotná tak sa hlavne nestresuj!!..a zajtra chod doktorke alebo počkaj či sa to nezopakuje..

limoncino
13. feb 2013

@blackbeauty ako dlho si tehotná? Ak krátko, a mala si v tejto chvíli dostať MS, tak je to normálne, no pre kľud duše by som skočila k Dr.

blackbeauty
autor
13. feb 2013

@limoncino 19tt :(

limoncino
13. feb 2013

@blackbeauty mala som takté stavy v oboch tehotenstvách, takže viem presne, ako sa cítiš... Zopakujem ti, čo mi vtedy povedala moja lekárka...
Ak nemáš bolesti v podbrušku a ak sa z Teba krv nevalí rýchlo a nie je svetlo-červená, tak väčšinou o nič nejde. Môže ísť o prasknutú cievku na krčku, alebo po pohlavnom styku, ale pre istotu si buď zavolaj svojej lekárke, alebo tam skoč, vždy je lepšie ísť aj kvôli hlúposti, než mávnuť rukou to nič nie je... Daj vedieť, ako si dopadla

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrejka1974
13. feb 2013

Pre klud by som uz davno bola u lekarky

vavrenka
13. feb 2013

@blackbeauty ahojcek, mnesa neico podobne zacalao v 20tt,a el nebola to len kvapka, ale hnedy vytok, ktory sa zjavoval a mizol, zistili mi zapal krcka a liecili ma az do produ. utekj k dokimu, ak mas enjaku infekciu, aby to nepostupovalo vyssie k babatku 😉

misel711
15. feb 2013

ahojte, ja som teraz mala jemnohnede spinenie ani vytok to nebol, spomenula som to na poradni a ze akutny zapal tak uz mam aj cipky.. inak ziadne bolesti ani nic.. drzim prsty!

tereza123123
15. máj 2015

Ahojte potrebujem oprasit tuto temu :( vcera vecer po pohlavnom stiku som si nasla kvapku krvy na toaletnom velkosti spendlikovej hlavicky a bola jasnocervena, myslela som ze to je len nejake mechanicke poskodenie ale rano tam bola zase a zase jasnocervena. Som v 14tt. Mam sa nejako obavat?

luta13
18. máj 2015

@tereza123123 pozeram, ze nikto Ti este neodpovedal na Tvoju otazku...mne sa nic podobne nestalo, ale urcite by som volala Dr.a popisala problem...a uvidis, co Ti povie, ci mas prist na vysetrenie, alebo nie...ale ak Ta ani to neukludni, tak tam zavolaj a trvaj na tom, ze chces prist na sono, aby si mala myslienky v poriadku...ja by som urcite kontaktovala svojho gynekologa...pre svoj pocit kludu, ci je babätko v poriadku...drzim palce...🙂

tereza123123
19. máj 2015

@luta13 Ďakujem za reakciu 🙂 bola som ešte v tem deň na rizikovej poradni v nemocnici a vyšetroval ma primár to ma ukludnilo. Zistil ze mám placentu vzadu dole a že mám na seba dávať pozor nic ťažké nedvíhať a veľa nechodiť. Vraj sa može ešte vyťiahnuť vyššie. V piatok mám poradňu tak som veľmi zvedavá čo na to moj lekár lebo ten mi o placente nehovoril nic :(

luta13
19. máj 2015

@tereza123123 tak super si urobila...clovek najlepsie vie sam podla pocitu, co robit...ja by som to riesila tiez urcite prehliadkou...tak drzim palce a setri sa...oddychuj...babo to potrebuje...😉

tereza123123
19. máj 2015

@luta13 dakujem. Len ma to troska zaskocilo lebo o prve dieta som prisla a v druhom tehu som bola az prehnane opatrna.Teraz som sa to snazila brat sportovo a bum ... Nevadi hlavne nech je mala zdravucka a nechtuz je medzi nami 🙂 aj tebe drzim palecky a dakujem 🙂

nat_alia
18. jan 2024

@blackbeauty problém by bol keby bola jasne červená...ja som mala celý začiatok tehotenstva hnedý výtok, brala som utrogestan a prestalo to...a som v 8.mesiaci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre