Ahojte prosím vás môže sa toto magnezium užívať aj počas tehotenstva ? Skúšala som užívať magnerot 500mg ale je mi z neho zle keďže mávam tlak 80/50 a to mi ho ešte znižovalo.
@lexi245 máš nízky tlak , magnézium ho ešte viac znižuje...poraď sa s doktorom, ak ti brucho netvrdne tak magnézium ani neber.....a ak ti tvrdne nech ti odporučí niečo iné
@lexi245 ja mam tiež problém s tým ze mi megmezium znižuje tlak. Užívala som ho kvôli kŕčom v nohách teda tak mi odporučil gynekológ a však povedal mi ze keď mam nízky tlak tak si mam kúpiť sumivy že ten neobsahuje takú vysokú dávku magnézia tak skus taky 🙂
@lexi245 ked mas nizky tlak tak neuzivaj magnezium. Roztahuje cievy