Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mlieko v 21. týždni

peta2108
22. mar 2014

Stalo sa to niektorej?

8853
22. mar 2014

Skor kolostrum, na mlieko je ozaj priskoro. Casto sa to stava v noci, ked si pri spani pritlacis prsia a do porodu to moze prestat a spusti sa az po nom

anjelik87
22. mar 2014

@peta2108 asi kazdej 🙂 ale to este nie je mlieko..

jlp
22. mar 2014

ja som to nemala ani v jednom tehu - len teraz ked si stlacim bradavky, tak uz mi ide kolostrum ... to je v pohode vsetko

peta2108
autor
22. mar 2014

Je mi jasné že to ešte nie je mlieko ale nevedla som ako to napísať :D aj som si myslela že to je normálne ale radšej som sa spýtala bola to len kvapka

anjelik2509
22. mar 2014

Mne počas prvého tehotenstva tieklo mlieko, alebo teda taká tekutina podobná mliečku, ostošesť. Chodila som s mokrými fľakmi na tričku a v sprche mi tiež kvapkalo, mala som liečne kúpele 😀 A pri druhom nič, len ak som si skúsila stlačiť prsník, až vtedy mi šla taká žltkastá, lepkavomastná tekutinka 🙂 Ale môže a nemusí to mať každá nastávajúca maminka 😉

saska.t
22. mar 2014

@peta2108 mlieko sa tvori od 16 tt,takze ano je to mozne a nemusi to byt Kolostrum,ale mlieko 😉

mrva
25. mar 2014

Ja som chodila pri oboch tehu s fľakmi na blúzke 🙂 Náhradná podprsenka a tričko boli povinná súčasť kabelky 🙂 Neskôr nepomáhali ani tampóny do podprsenky 🙂 A v noci sme mali mliečne radovánky 🙂 Všade samé mlieko 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli