Mohli to byť pohyby?

miushik765
9. apr 2016

Ahojte maminy mám otázku. Som v 15t+3 a som prvorodička. Asi 2tyždne občas asi 2 alebo 3x sa mi stalo keď som ležala zacítila som v podbrušku akoby brnenie, šklbanie ako keď je tik v oku :D neviem to presne definovať. Trvalo to len pár sekúnd a potom už nič. Mohli by to byť pohyby? Pride mi to skoro ale zas sa to nestalo prvy raz a vždy ma to vyrušilo bol to taký divný pocit a dnes sa mi zopakoval. Aký máte nato názor? 🙂 Ďakujem za odpovede

kralovicova1988
24. apr 2016

Ahojte baby. Ja som 21tt a citim take marvenie, obcas kopancek slaby. Ale neni to pravidelne..je to ok? Niekedy aj cely den nic a vecer len take slabe a inokedy je to silnejsie. Je to v poriadku? Mate to tak aj vy?

evina1111
24. apr 2016

@kralovicova1988 ahoj jasne že je to v poriadku 😉 to karate v brušku ešte len príde, máme sa načo tešiť 😂😂

kralovicova1988
24. apr 2016

@evina1111 tak som rada. Vidim, ze aj ty si v 21tt. Aj ty to mas tak ako ja?

charlie1980
24. apr 2016

Je to v poriadku. Babatka vacsinu casu prespia a ty si len teraz zacala citit pohyby. O par tyzdnov uz budu intenzivnejsie a aj castejsie.

kralovicova1988
24. apr 2016

@charlie1980 no ja som zacala citit pohyby mozno v 19tt. Teda myslim ze to boli pohyby. Bolo to len take steklenie, svrebenie. A potom prisli take male kopanceky a mrvenie ale neni to moc citit. Hlavne ked lezim alebo sedim.

evina1111
24. apr 2016

@kralovicova1988 áno tak isto 😘

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre