Morfologický ultrazvuk v BA

kejtrinss
19. sep 2018

Ahojte, nenašla som žiadnu novú tému ako to je momentálne v Bratislave, čo sa týka morfologického ultrazvuku v 20-22tt. Počula som, že najlepší sú MUDr. Čunderlík a MUDr. Holáň. Neviem ale zistiť, ako sa k nim objednať a koľko sa platí, keď mám výmenný lístok od svojej gyn. Ďakujem 🙂

mint_blossom
19. sep 2018

Kontakt na ambulanciu MUDr. Holana v Procare: prenatal@procare.sk poskytnu blizsie info.

evalin88
19. sep 2018

Ja som bola u MUDr. Vladimir Ferjanec v Gynfiv.. oni su sukromny tak sa plati 30 eur.. ale mali sme podozrenie na DS a doktor bol super.. vsetko skontroloval a popritom stale rozpraval... vysvetlil kde by boli chyby a co a preco si vsima.. dokonca nam ukazal ako babo prehlta plodovu vodu a hybe ockami..

karinuska22
19. sep 2018

Urcite chod radsej k Holanovi. Ja som bola u oboch, tak viem porovnat.

karinuska22
19. sep 2018

Treba napisat na ten mail. Tam napisu co ako. Cim skor tym lepsie, lebo tam byva mesacna cakacia doba

pribinak
19. sep 2018

Ja som chodila kmCunderlikovi, je to skvely odborník a ma velmi Dobry pristup k pacientkam

nana8989
19. sep 2018

ja som bola u Cunderlíka v 14tt a u Holaňa na morfologickom a taktiež v 31tt. Obaja sú super, milý k pacientkam, všetko mi do podrobna vysvetlili... u Cunderlíka som platila v tom 14tt 100 €, robil mi všetky testy na downov a edwardsov syndróm... a na morfologickom som platila 33 € vstupný poplatok do Procare, potom 60 € u doktora za vyšetrenie, lebo som chcela aj fotky a video na CD a teraz v tom 31tt som platila zasa tých 33 € na recepcii a u pána doktora u nič, asi preto, lebo teraz som už video nechcela, fotku mi dal len jednu, lebo naša malá tentokrát vôbec nespolupracovala a nechcela sa ukázať 🙂 ale obaja sú naozaj výborný 👏🙂 a mala som výmenný lístok pri všetkých vyšetreniach

atothova
19. sep 2018

bola som pred 2 tyzdnami u Holana v Procare - treba sa objednat cez mail, plati sa 33€ za registraciu, mala som vymenny listok, tak u doktora uz nic. Jedna fotka je gratis, keby si chcela viac, tak 7€/ks. Ja som bola velmi spokojna, odporucam.

kejtrinss
autor
20. sep 2018

Dakujem velmi ste mi pomohli, pojdem teda k Holanovi 🙂

methexis
20. sep 2018

hm, mne ten morfologicky v 20tt robil normalne moj dr. v ambulancii a neplatila som za to nic (za ine veci, ano, takze aj tak som tam 20€ nechala) v 13.tt na ten NT ma poslal do Gyn-fivu, ze na to nema pristroj a tam som platila 25€, ale ten morfo zvladol sam...

pe
4. jún 2020

Ahojte, potrebovala by som sa poradiť na túto tému 🙂 máte niekto čerstvé skúsenosti s týmto vyšetrením? Mám ísť na morfologický UZV a rozmýšľam, že by bolo super, keby mi urobili už aj 3D, ale teda nechám si poradiť, že ako ste boli spokojné a kde... rozmýšľam nad Dr. Holáňom v ProCare, Dr. Slezákom, Dr. Čunderlíkom a GYN FIV. Dosť ťažko sa dá dopátrať k cenám, tak ak by ste mi vedeli napísať, koľko ste platili, veľmi mi pomôžete, ďakujem 🙂

mint_blossom
4. jún 2020

@pe podla mna 3D sa robi automaticky. Toto vysetrenie preplaca poistovna, cize ak mas vymenny listok, jedine co treba zaplatit je za registraciu do Procare 33€ a ak chces fotku za tych 7€ (v pripade dr. Holana). Video je podla mna zbytocne (jedine ak ma babetko problem a potrebujes prekonzultovat s inym odbornikom), inak neviem kdo to doma pozera.

denden77
4. jún 2020

@pe ahoj.. ja som bola pred mesiacom u MUDr. Holana.. platila som 33€ (daky ProCare "objednavaci balicek" 😁) + 7€/fotka ale mala som vymenny listok 😊 keby si bola ako samoplatca, bez listka, je to viac 😊 ja som bola spokojna 😊

renci777
4. jún 2020

@pe ahojky, bola som u Holana pred dvoma rokmi a naozaj skvely pristup. Platis len procare-u ten 33€ poplatok, ak mas vymenny, tak Holan Ti to da free. Ak teda nechces fotecky, videjka a podobne blbosti - on nie je toho nadsenec. 1 foto Ti da samozrejme ;) A co sa tyka toho 3D ono to je viacmenej 3D, ale s lepsim rozlisenim s tym, ze lekar popisuje kazde jeden organ a kontroluje ci sa vyvijaju adekvatne k danemu tyzdnu. Je prijemny a hlavne je to velky odbornik. Ak mozes, chod k nemu ;)

pe
4. jún 2020

@mint_blossom Praveze poistovna preplaca len 2D, za 3D uz je cena vyssia lebo si to cele hradime sami... ale dakujem za nazor 🙂

pe
4. jún 2020

@denden77 a dobre bolo vidiet babatko na tom 2D? viem, ze organy vidiet, ved na to to je, ale ci si z toho aj ty mala pekny zazitok a tak 🙂

denden77
4. jún 2020

@pe morfo je 2D, pretoze pre lekara je relevantnejsie 2D.. avsak bude ti prepinat aj na 3D (MUDr. Holan).. mne v pohode prepol a poukazoval.. a potom vytlacil 3D fotky 😉 ja som bola spokojna, v 30tt idem zase 😊 vela zavisi aj od babatka, moja mala v pazi, celu dobu sa ani nehla 😊

pe
4. jún 2020

@denden77 wow tak to je super 🙂 dakujem

denden77
4. jún 2020

@pe za malo 😊🍀

pe
4. jún 2020

@denden77 a navies ci moze ist pozriet aj ocino?

pe
4. jún 2020

@renci777 dakujem 🙂

denden77
4. jún 2020

@pe za beznych okolnosti ano.. ked som bola ja, boli "korona opatrenia", cize nie.. ideal je informovat sa telefonicky pred terminom vysetrenia 😊 ja idem zase zaciatkom jula a dufam, ze uz bude moct ist 🙏😊

mint_blossom
4. jún 2020

@pe nemyslim, ale rob ako myslis 🙂

pauloo
13. aug 2021

@renci777 Prosím kontakt na pána dr ako sa k nemu objednám?

renci777
14. aug 2021

@pauloo nepamatam uz skus poguuglit, alebo zavolaj do procare na trnavskom myte v BA, tam ma ambulanciu

katemiss90
15. aug 2023

Ahojte, ja som pri oboch tehotenstvách absolvovala morfologický ultrazvuk na klinike Gynaex na Záhradníckej 36 v Bratislave. Ako bonus mi tam srdiečko dieťatka pozrel priamo kardiológ (Doc. Olejník, prednosta v Detskom kardiocentre na Kramároch, top medzi kardiológmi na Slovensku) ❤ V iných centrách som takýto úžasný servis nezažila 🙏 👏. Vrelo odporúčam!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre