Môže užívanie Paralenu v tehotenstve uškodiť bábätku ?

majuska258
10. jan 2020

Ahojte baby.Som 12+4tt a mam tak raz do tyzdna migrenu.Cez den to este viem prezit ale neda sa mi spat.Aj ked zaspim s bolestou potom neskor v noci sa zobudim este na vacsiu...A stale si dam 1 tabletku paralenu a do rana to prejde.Myslite ze to moze uskodit babatku ak si dam tu jednu tabletu paralenu tak raz za tyzden.Kedze ine ako Migralgin a tie volnopredajne brat nechcem.Mozem teda aspon ten paralen? Za posledny mesiac sa mi to stalo takto asi 4 krat...

zuzi56
10. jan 2020

@majuska258 ja som mávala príšerne bolesti asi v takom obdoby ako ty, dávala som si brufen normálne, ja som ale predtým aj teraz trpela migrenami.
A bolesť hlavy a migréna je úplne niečo iné !

majuska258
autor
10. jan 2020

@zuzi56 no ja mavam migreny..boli ma stale jedna polovicka hlavy...hlavne prava...🙄 je to na nevydrzanie 😑😑😑

kigusha
11. jan 2020

ja mam presne to iste. a davam si tiez paralen, ktory mi doktor ako jediny povolil. samozrejme nie jesť ho ako lentilky.. vacsinou prezijem s bolestou hlavy cely den, ale ked bolest pretrva aj napriek tomu, ze sa vyspim, dam si paralen. som teraz 15tt a dala som si paralen 2x, ked som už nevedela s tou bolesťou existovať ...

miskakamil
12. jan 2020

Skus pri migréne si dat 3dcl vody a dol do vody a vypiť na ex. Voda musí byť tepla, aspoň 37st. Paralen môžeš každých 8 hod.. 1tbl. Ja som s i dáka i počas teploty a migrény. Gynekológ mi tak povedal, že 1tbl a 8 hod. Som v 38tt

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre