Nechuť k jedlu v tehotenstve a chudnutie

kaporka
3. júl 2018

Ahojte baby steetli ste sa niektora a tym??? Bojim sa o miminko ale nechuti mi jest musim sa nutit niekedy mam len dva parky a krajec chleba za den.

sonkaxxx
3. júl 2018

@kaporka informuj o tom gynekologa a je mozne ze ti predpise nejake vyivove doplnky aby ti zacalo chutit...

emiliar
3. júl 2018

@kaporka ja som to tak mala. No potom neskor som zistila,ze ked jem kazde tri hodiny malé davky mi bolo oveľa lepšie.

deti95060810
3. júl 2018

koľko si pribrala? Lebo niečo podobné som mala pri prvom tehu....za 6 mesiacov som pribrala 1 kg. a to ja som chudý človek....nik to neriešil, pretože až v posledný trimester som začala priberať a pribrala som 12 kg... Priberanie ešte môže prísť...

kaporka
autor
3. júl 2018

@deti95060810 ja zatial nic este som 4 kg schudla

zenaajmama
3. júl 2018

@kaporka ja som tiež nemala moc chuť,ešte k tomu som aj vracala, pribrala som 5,5kg
Malá sa narodila na 37tt ,ala 3100 g,50 cm,bola dokonalá
Určite to povedz dr,možno ti urobí odbery.

benculka
3. júl 2018

Aj ja to mám. Niekedy nezjem za deň takmer nič 😟 zatiaľ som pribrala kilo a začínam 6 mesiac...prvé 3 mesiace som schudla 3 kg. Pri prvom tehotenstve by som zjedla aj slona a teraz takto. Dávam si len vitamín C a femibion.😞

pininka
3. júl 2018

Aj ja som to mala v tretom tehu, vlastne v kazdom mi nechutilo jest, ale v poslednom mi bolo aj velmi zle a len som.chudla. Dokopy som nakoniec pribrala 8kg a len dieta malo 4090. Uz bol doktor na mna zly ze malo priberam. Ale zajvne jej to stacilo.

lulula1990
3. júl 2018

@kaporka ja som pri prvom vobec nemala nevolnosti, jedla som dost a pribrala som cca 11 kg. Teraz pri druhom to je otras, zle mi je od zaciatku, som velmi unavena, nic ma nebavi. Schudla som 2 kg, som v 3tom mesiaci. Ked jem castejsie a v mensich mnozstvach je mi trochu lepsie, ale hrozne ma trapi kyselina ktora sa mi stale robi a to ma nuti vracat. Dr mi hovoril ze pokial nezvraciam 10 x za den a udrzim aspon tekutiny a nieco lahke, je to normalne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre