Nie je veľa pribrať 12 kg v 23 tt ?

sisi217
24. nov 2019

Ahojte som v 23t a zatial som pribrala 12kg , nie je to veľmi veľa?

evittam
24. nov 2019

@sisi217 A ked napiseme ze ano tak co? Zacnes chudnúť? U kazdej je to individuálne. Niektora priberie 30kg, ina 10, dalsia, vôbec. Niektora priberá os začiatku, ina neskor. Užívaj tehu a nestresuj. Chudnúť budes potom.😉

lenka2710
24. nov 2019

@sisi217 ja som za celé tehu pribrala 12 a pol kg, kamoska 30 kg, druhá 9 kg, je to strašne individuálne

zuzzqa
24. nov 2019

@sisi217 no, je... Ja mam +toľko v 20tt a to som začínala na 80...dostala som "mudru" radu od gyn jest len ovocie a zeleninu 🤦‍♀️ tiež mam z toho depku, ale tak teraz co no. Viem ze moja strava je dobra, žiadnesladke, fast foody, pečivo, Cestovíny atď atď čiže to už nejak neriešim... Schudnem to po pôrode

evkamotka
24. nov 2019

Pozri pri prvom som pribrala 25kg. Potom ich schudla.teraz cakam druhe zajtra som uz 34tt. Pribrala som 11kg,takze za dalsi mesiac uz 14 iste nepriberiem. A to ide o rovnakeho cloveka. Nepomoze ti uz vobec porovnavat sa s druhymi

ludmilka2407
24. nov 2019

Tak je to dost, moj dr.mi povedal ze tych 12kg je normalnych a vsetko naviac sa uklada na zenu. Pri prvom son pribrala 18, teraz som 25tt a +8kg.Urcite ani pre zenu neni zdrave pribrat 20-30kg.

miadi
25. nov 2019

Zalezi skor na tom aku mas vysku a povodnu vahu. Ked mas 160cm a mala si 80+ kg tak to vela je ak sa dopracujes k 100kg... ak si trebars 172cm a mala 56kg tak to neni problem, ja som prve teho pribrala 20kg Cize som sa dopracavala k 76kg a 14kg islo prec pri porode- bola som dost zavodnena. Cize tie kg neboli vsetko tuk Ale zadrziavana voda v tele. ( 3.5kg babo +plodovka + placenta atd.) Ak si mala nadvahu pred teho tak to chudnutie bude take iste ako cely život ak si bola štihla tak aj budes.

kittykat22
25. nov 2019

@sisi217 dolezitejsie ako nasledujucich 10 tyzdnov je, co budes robit dalsich 10 rokov. Nestresuj sa.

tosomja
25. nov 2019

Pri dcere som pribrala 7kg a "porodila" 10kg. Teraz cakam chlapca, som 23tt a pribrala som uz 8kg, ale len do bruska. Naco sa porovnavat? Neovplyvnis to teraz, budes mat dost casu na jar, behat s kocikom po parku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre