Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Opuch v okolí pošvy v 23. týždni

evinna123
5. aug 2014

Vie mi niekto poradiť? Už pár dní mám opuch - stvrdnutie v okolí pošvy. Výraznejšie je to večer, keď viacej chodím, bolo aj citlivejšie a vytvorili sa mi tam dve hrčky, keď som si ľahla a vyložila nohy, bolo to lepšie. Teraz je to o niečo lepšie. Cítila som tlak z vnútra. Chcela som ísť k doktorovi ale nemá čas, objednaná som na budúci týždeň. Mám obavy či to nie je nejaká infekcia alebo predčasné otváranie sa, som v 23 týždni. Pred tromi dňami to bolo dosť citlivé, teraz menej, ale stále zväčšené. Do teraz som nemala vôbec žiadne problémy tak nechcem šíriť paniku ale zasa ani nič podceniť.
Má niektorá podobné skúsenosti? Budem veľmi vďačná za rady.
Ďakujem

ematko29
5. aug 2014

Nemám takú skúsenosť,ale ma napadlo,že by sa mohlo jednať o krčové žily.tam dole.

gaja78
5. aug 2014

ja som raz mala nieco podobne, ale nebola som tehotna, zapalila sa mi nejaka zlaza a tiez sa spravili hrcky. Vraj slo o nejaky zapal, dostala som taku mast, tusim macmiror sa to volalo a hned na druhy den sa to zlepsilo, az uplne odislo. Ale v tehotenstve neviem ako na to, a ci vobec mas to iste, skus ist na pohotovost, podla mna je do buduceho tyzdna cakat dost dlho.

gaga1
5. aug 2014

@evinna123 urcite by som zasla k dr.

seahorse27
5. aug 2014

V tehotenstve sa vraj zvyknu vytvorit krcove zily v tejto oblasti, moze to byt toto.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli