Pohlavie v 13. týždni

16. máj 2023

Ahojte povedali vám už tak skoro pohlavie a zmenilo sa či ostalo neskor?

snehulak77
16. máj 2023

Povedali mi, že vyzerá to na chlapčeka, ale že na stopro povie v 20tt. Potvrdilo sa

adeladulova
16. máj 2023

Tie, mi povedal chlapca a veru bola to pravda

babatko2010
16. máj 2023

Pri oboch dcérach mi nevedeli ešte v tomto tt povedať,ale u syna mi okolo 12tt povedal dr sám od seba hneď ako zapal sono že jeej chlapec je to...

mariska1989
16. máj 2023

Tiež v 13 tt že e vyzerá to na chlapca , človek hotový však doma 2 baby a teraz mam doma 3 baby 🤣🤣🤣🤣

mamickalisticka
16. máj 2023

11+4tt povedal mi dr že chlapec a bol chlapec

elia9
16. máj 2023

V 12 tt mi pani doktorka povedala pohlavie a vždy sa trafila.. prvýkrát som čakala chlapca, druhýkrát dievčatko a vždy sa trafila už v tom 12 tt

nikiki29
16. máj 2023

Ja som bola v 12tt+niečo u Grochala a syn bol tak otočený že aj slepý by videl že je chlapec 😅 čiže niekedy to fakt dobre vidno a nič sa nezmení 👍🏻

autor
19. máj 2023

@mariska1989 to fakt a ako vám povedali že vidí niečo medzi nožkami plávať? To väčšinou čítam že z dievčatka je chlapec že sa zmylia ale opačne málokedy

barbora19911
19. máj 2023

V 13 TT mi povedali že na 70 percent dievča potom som bola na testoch niffty a tam mi to len potvrdili a vymodlila som si dievčatko fakt som veľmi chcela ❤️❤️

mariska1989
19. máj 2023

13 tt je veľmi skoro na to aby bolo niečo na 100% .takže bralo sa to tak 50 na 50 a nevijadril sa že ako čo len že vyzerá to . Potom keď bolo že to je dievča tak sme si to ešte overila na inom ultrazvuku tiež že dievča a ešte sme boli na ultrazvuku čisto na pohlavie a tam že tiež dievča takže sa zhodli 3 doktori tak to bolo isté

majka_3
23. máj 2023

Tiež mam skúsenosť co povedal v 13tt tak sa aj neskôr potvrdilo🙂

obleckodogymu
23. máj 2023

V 13tt mi nepovedali ešte vôbec nič čo sa pohlavia týka, teraz pôjdem na kontrolu po 16tt tak som zvedavá, či sa už niekam pohneme😅

zuzanockamt
23. máj 2023

Povedali, nič sa nezmenilo. Bolo to isté už vtedy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre