Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pohyby v 20. týždni tehotenstva necítim tak často a intenzívne

evkakozickova
17. jún 2020

Ahojte som v 20tt a od 18 týždňa cítim také jemné pohyby ale hýbalo sa každý deň ale za posledné dva dni ich veľmi necítim možno tak dva krát za deň aj to veľmi slabo toto je moje druhé bábo malý alebo máte to aj vy tak už sa začínam obávať či je všetko s babom dobre neviem možno ich aj cítim ale si to nejak neuvedomujem 😔

veronika4495
17. jún 2020

vieščo ja to mám asi rovnako som v 22tt pohyby cítim cca od 20tt a len veľmi jemne a posledné dni skoro vôbec...tiež je to moje druhé doma mám ešte ročného s ním sa dosť naťahujem mám aj trošku problémy v tehotenstve tak tiež občas rozmýšľam či je všetko OK ale na poradni bolo tak verím že to tak ostane 🙂 nestresuj sa vraj ak je placenta vpredu tak pohyby nie je tak cítiť 🙂

evkakozickova
autor
17. jún 2020

@veronika4495 no len pri prvom keď som už začala cítiť pohyby tá sa hýbal stále a v poslednom mesiaci mi už išiel vyskočiť s brucha 🤣 asi zato je teraz taký malý živan toto možno bude spokojnejšie ❤️

veronika4495
17. jún 2020

@evkakozickova aj ja som pri prvom cítila skoro stále teraz nie a veru prvý je riadne živý ja sa uešujem že hádam toto dieťa bude kľudnejšie :D

Tu začni písať odpoveď...

Odošli