Som v 20. týždni a necítim pohyby

21. sep 2022

Dobrý deň.
Som v 20tt a pohyby necítim. Cítim večer cca dve hodinky ako keby bublinky v brušku vpravo. Je to v poriadku? Bruško ešte nemám skoro žiadne :( Mali ste to aj vy takto? Čo som čítala na internete tak iné ženy už v tomto tyzdni cítia pohyby aj cez deň a ja nič :(

babovka2321
21. sep 2022

Mozno mas placentu vpredu, nestresuj sa tym vobec.

ropucha6
21. sep 2022

Je to v pohode, ani ja som necitila v 20tt nic, ak si teda prvorodicka.

autor
21. sep 2022

Áno, som prvorodička. Dakujem, upokojili ste ma 🙂

zanajana
21. sep 2022

Ja som pri prvom cítila pohyby až v priebehu 22tt. Mala som placentu vpredu. Aj po tom 22tt som mala veľa takých dní, keď som necítila nič. Proste si kopkalo do placenty 🙂.

anavixy
21. sep 2022

No veď tie bublinky sú ono ;) v ľahu na chrbte je ich cítiť najviac, bude sa to už len stupňovať a o chvíľu ich bude aj vidieť… ja som bola asi v 22-23 tt keď som na ig videla príbeh jednej pani v rovnakom týždni ako sa jej dviha brusko a ja ze cooo, to uz? schvalne som pozrela na svoje a vtedy prvykrat som aj videla ako kope 🥰 tiez som mala placentu vpredu, ak to nevidis napisane v knizke, nabuduce sa opytaj, ale urcite o par dni to budes vediet na isto identifikovať 🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre