Pôrodnica v Banskej Bystrici - dojmy a reakcie
22. feb 2018
Ahojte,mate skusenosti, dojmy, reakcie...na porodnicu v Rooseveltovej nemocnici v BB? Mam na mysli hlavne rizikove odd. Dakujem
Ahojte,mate skusenosti, dojmy, reakcie...na porodnicu v Rooseveltovej nemocnici v BB? Mam na mysli hlavne rizikove odd. Dakujem
Ahoj, pozri si wiki https://www.modrykonik.sk/porodnica-banska-byst...
a už aj existujúce diskusie
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-banska-bystrica-verzus-martin/
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-zvolen-alebo-banska-bystrica-kam-ist-rodit-2/
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/co-so-sebou-do-porodnice-v-banskej-bystrici/