Prezliekanie perín v 20. týždni

17. dec 2020

Ahojte baby.. Prezliekate normálne periny keď ste po 20tt a viac? Alebo vám niekto pomáha? To naťahovanie s nimi..

janulienka1103
17. dec 2020

A ty si chorá alebo tehotná? Pokiaľ to nie je rizikové tehotenstvo tak o čo ide?

simca06022011
17. dec 2020

VIes co.. lahni si vyloz nohy a nehyb sa. Az do porodu.. a potom tiez aspon mesiac dva... nechaj nech to urobi niekto za teba, ved mas vaznu chorobu :D
A k teme... robila som vsetko, ako normalne a to som vobec nemala bezproblemove tehotenstvo, ale v mojom pripade by mi lezanie nepomohlo.

katarina9593
17. dec 2020

Do 7 mesiaca som ešte robila sestričku v DD a k tomu sme sa sťahovali takže som robila všetko ..aj periny prezliekala upratovala všetko ...👌aj po schodoch stále hore dole ... Aj do pôrodnice som sa odviezla ...a som tu živá zdravá a aj malinká je ok 👌telo ti povie čo áno čo nie ...🙂 Akurát to už bude trošku ťažšie 👌🙂

florianabotosova
17. dec 2020

Periny prezliekam bez pomoci. Aj plachtu natahovacky dávam v pohode na matrace. Dokonca aj nábytok skladam

dajana1983
17. dec 2020

@elenita lenže autorka neuviedla,či je riziková....potom tá otázka vyznie viac než zvláštne....mne lekárka povedala že by zakázala všetkým ženám pracovať prvé tri mesiace-lebo tie sú rizikové tiež.Ale vďakabohu ja som zažila normálne tehu,takže aj som sa tak správala.

elenita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikapuggioni
18. dec 2020

Som v 35 tyzdni a fungujem ako pred tehotenstvom 🤷🏻‍♀️ Trosku viac mi trvajú niektoré veci keďže bruško zavádza ale inak všetko v domácnosti robím sama.
Ako píšu kočky vyššie tehotenstvo nieje smrteľná choroba 😂 dávať si pozor a fungovať normálne teda ak máš bezproblémové tehotenstvo ako ja.

Ja umývam okna, prezliekam návliečky, upratujem. 😊

dadula_15
18. dec 2020

Podľa mňa normálne prezlečieš. Ja som väčšinu takýchto vecí robila normálne až do pôrodu. Pomaly opatrne sa dá všetko

anett63
18. dec 2020

Ak máš rizikové tehotenstvo a určité problémy tvoja otázka je namieste a popros niekoho z rodiny o pomoc. Ja som pri druhom rizikovom tehu mala zakázané vysavat, umývať podlahy, šoférovať proste veľa oddychovať a šetriť sa. Ak mas bezproblémové tehotenstvo tak kľudne prezliekaj, upratuj, var a podobne. Telo ti napovie kedy si mas dat pauzu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre