Príliš časté pohyby plodu v 24 týždni

adka12
12. dec 2012

Ahojte, chcem sa opýtať, či je normálne, že v 24tt cítim už druhý deň bábo skoro stále. Mám taký pocit, že ani nespí. Je to normálne? Pred tým som ho cítili pár krát za deň a teraz je takmer stále aktívne. Na sone som bol pred 4 dňami a všetko bolo ok.

papucz
12. dec 2012

Naša malá bola tiež taká hyperaktívna v brušku aj jej to ostalo 😀 . Už v pôrodnici všetky deti spali, len moja malá vyvádzala. Myslím, že to nie je nič nenormálne. Držím palce.

xlucia
12. dec 2012

na 99% to byva len velmi aktivne babatko, ale ak sa ti to nezda, chod na pohotovost, nech skontroluju, ci nema natesno pupocnu snuru

whiterosses
12. dec 2012

@adka12 je to úplne normálne, nemáš sa čoho báť ! 🙂

piacere
12. dec 2012

aj môj takto vystrájal, občas som mala pocit, že mi vyletí cez pupok (a to už v tak skorom týždni ako píšeš)... a ostalo mu to dodnes... v bdelom stave si nesadne... keby mohol, na stojáka aj spí....

romea
12. dec 2012

aj nasa mala bola taka 🙂 ona sa mrvila od rana do vecere brucho kazdu chvilu sisate aj mama a kamosky sa smiali ze to eate nevideli 🙂 aj jej to ostalo do dnes neobsedi ani minutku 🙂 a u mna to bolo aj preto tak citit ze mam tensiu brusnu atenu svaly 🙂

magic08
12. dec 2012

@adka12 ono to prejde, ked bude babo vacsie a bude mat uz menej miesta na pohyb... dcerka bola v brsuku velmi leniva, po narodeni zas dost aktivna a drzi ju to do dnes.... toto tehu je drobce velmi aktivny od kedy som prvykrat zacitila pohyby, mam pocit ze sa hybe stale... no posledne dva tyzdne je tych pohybov ovela ovela menej... uz nema miesta na santenie... som zvedava co bude po porode... 😀

ellanna
13. dec 2012

nase babo je tiez v poslednych dnoch riadne aktivne....vkuse....tiez je mi to podozrive, ale ono ma take obdobia spanku a pohybu...

00matula
15. dec 2012

oni maju asi take svoje obdobia...raz su otocene tak, ze ani nevieme, ze ich v brusku mame a inokedy su vpohybe neustale...moj tiez od vcera vecera akoby sa ani nezastavil... 😀 😀 😀 Pri malej som take intenzivne pohyby nemala, az ku koncu tehu, bola inak otocena, teraz nechapem..: 😉 😀

angi07
19. dec 2012

Ahoj, ja som len v 20 tt ale pohyby cítim už 3 týždne, to je moje prvé tehotenstvo. Je pravda, že som extra sensitívna 🙂 teraz pohyby sú už však na dennom poriadku, každú hodinu to cítim, aj v noci , ale hlavne sú na večer intenzívne , až mi bruško skáče. včera sme práve pozorovali s manželom pred TV, ako sa mi pohybuje bruško 🙂 neviem, či to fakt nie je príliš časté, verím v tom, že to nie je nič zlé , len budeme mať veľmi katívne bábo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre