Skrátený kŕčok v 18 týždni

zuzanahar
4. mar 2012

Ahojte, som v 18. týždni a mám skrátený krčok, trošku špinenie a bolesti v podbrusku....som v nemocnici .... nemate s tým niekto skúsenosti?

stastnevydatam
4. mar 2012

ahoj, prve tehu som mala rovnaky problem.. zacalo to asi 22 tt, kedy som zacala troska krvacat, sla som do nemocnice, dali mi tam infuzky a drzali ma tam cca 3 dni, pocas ktorych som nekrvacala, nespinila tak ma pustili domov.. moj gynekolog nariadil klud, potom sa mi to este raz stalo, bola som opat v nemocnici.. opat ma prepustili a odvtedy som musela zacat lezat s nohami hore, postel sa tak musela upravit...

stastnevydatam
4. mar 2012

mne sa to prvy krat stalo, ked som sa troska natiahla.. nastastie som nemusela byt od toho 22 tt v nemocnici az do porodu, niektore mamicky su tam aj cele tehu.. ☹ teraz hlavne oddychuj, mysli pozitivne.. nastastie si to mala len spinenie 😉

jespera
5. mar 2012

@zuzanahar ahoj, ako ti prisli na ten krcok - pozreli ta z dola? ake si mala priznaky? krvacanie - bolesti - krce...ci co...Ja som v 14 tt a zrazu som na nohavickach zazrela tmavy krvavy vytok....chytil ma stres....co teraz...

ronja31
5. mar 2012

@zuzanahar ahoj, ja som toto mala pri synovi, akurat na ten krcok prisiel lekar tak ze ma kontroloval aj odspodu. Okrem kludu sa rozhodol pre cerklage (zazili ma) a mohla som byt doma, samozrejme som musela vela vela lezat. Ale takto sa to zvladlo a vydrzali sme az do porodu 🙂 A som rada, ze ma zasili, lebo ked mi sitie vybrali v 38tt tak som sa hned otvorila a na dalsi den sa syn narodil. drzim palec, vela pozitivneho myslenia!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre