Skúsenosti s krémom Elasti Q

lenicka777
22. apr 2020

Máte nejaké skúsenosti s týmto kremikom odkedy ste začali natierať bruško? 🙂 ďakujem

karinka1986
22. apr 2020

@lenicka777 to by som aj ja veru chcela vedieť 😎😉

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka13
22. apr 2020

Používala som od dňa, krd som zistila, že som tehotná. Pri oboch deťoch. Strie nemám

blumie
22. apr 2020

Podla mna kludne vyslkusaj, ved je na to urceny. S tymto konkretne skusenost nemam aj ked nejeden krat som ho drzala v ruke a vahala. Ale nakoniec som zostala verna znacke Sebamed, asi aj preto lebo ho vzdy mali v drogerke a mam s tou znackou dobre skusenosti. Strie nemam ani jednu ale vela ludi ti povie, ze je to aj genetika a zavisi aj aku elasticku pokozku mas. Natierala som odkedy sommala trosku brusko (20tt+) az do posledneho dna kazde rano. Ja som natierala aj boky, zadok a prsia 😄, clovek nikdy nevie.

zuzanocka11
22. apr 2020

Za mňa super, používala som asi od 5ho mesiaca, cele tehotenstvo. Aj na prsia, strie nemám.

eliska13
22. apr 2020

@lenicka777 nikdy som nemala žiadnu alergickú reakciu iba z tohto krému.Natierala som sa olivovým olejom z lekárne, ale ja mam hore dole 10 kg ja mám pokožku zvyknutu asi aj gény na šťastie som strie nemala

misica16
22. apr 2020

Ja ho pouzivam a pouzivala som aj pri prvej ... Pribrala som 23 kilo v prvom, ale striu nemam ani jednu aj ked si myslim, ze to je skor o genetike 🙂

lenicka777
autor
22. apr 2020

Ďakujem za vaše skúsenosti 🙂 tiež natieram aj boky aj prsia pre istotu 😂 používala som bi oil ale začal mi nejako smrdiet tak teraz skúšam tento Elasti Q

lenicka777
autor
22. apr 2020

@blumie no ved jasne určute je to aj genetikou ale snažím a tiež natierať ak to ma pomôcť aspoň trošku 🙂

nycca
22. apr 2020

Oveľa lepši sa mi zdal z Dm.ky na strie masážny krém. Nemám ani jednu.

venusa85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana1333
23. apr 2020

Ja som elasti q pouzivala cele 2 tehotenstva,pri oboch som pribrala 10 az 12 kil uz neviem presne..a striu nemam ani jednu👍

lenicka777
autor
24. apr 2020

@zuzana1333 super ďakujem 🙂 natierala si sa celá ci iba brucho

zuzana1333
24. apr 2020

Aj stehna a zadok proste moje problematicke partie🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre