icon

Som tehotná a vypila som veľa malinovky

avatar
saljakova
24. aug 2016

Ahojte vsetci chcela by som sa vas na nieco opitat vcera aom vela malinovky vypila a drzala som to v sebe dva hodiny a o 12v noci som sa prebudila ze chcem ist na zachod tak somsla vstala som a strasne ma pichalo v podbrisku dosla som si na na zachod ze chcem ist cikat a neslo mi len trosku som cikala a picha ma stale v podbrisku neviem co to je poradte mi prosim lebo sa bojim moze to byt nieco zle

avatar
dominika6
24. aug 2016

@saljakova neotravuj nás tu s blbosťami vymyslenými

avatar
macka84
Autor odpoveď zmazal
avatar
saljakova
autor
24. aug 2016

To neni ziadny vymisel ;( chcem len radu

avatar
blahowoman
24. aug 2016

Mozes mat aj zapal moc.ciest ak ta picha v podbrusku. Alebo iny zapal.

avatar
obsadenemeno
24. aug 2016

jeziskove huslicky..... 🙄

avatar
glorikarebeka
24. aug 2016

@saljakova keby si vypila liter slivovice tak to je ina rec,ale liter malinovky????

avatar
dominika6
24. aug 2016

jasnéééé...podľa toho akú malinovku si vypila,podľa toho budeš mať farbu moču..
a nepichá ťa aj inde ako len v bruchu?

avatar
marlenka222
24. aug 2016

@dominika6 a farbu dietata. Ja osobne by som vynechala kolu lebo co ak nahodou farba prejde? A caj by som vobec nepila lebo hnede??? No kazdopadne by som sa fakt bala.

avatar
lumma
24. aug 2016

A tie hrubky ach jaj..

avatar
saljakova
autor
24. aug 2016

@dominika6 nie len v podbrusku ma picha

avatar
dominika6
24. aug 2016

@saljakova aj hore to čo drží krk však?

avatar
evittam
24. aug 2016

@saljakova Nepi nič, nedýchaj, nejedz, zavri sa do sklenenej "banky" a nech ti tam podávajú max. filtrovanú vodu a stravu. Ale nie naozaj teraz - žena ty si len tehotná, nie si chorá - jedz, pi čo len chceš -samozrejme s mierou a nie alkohol...A že ťa pichá v podbrušku-no ak by som aj ja netehotná vypila 2 litre vody a nešla čúrať pár hodín tak aj mňa pichá a nielen v podbrušku. Boooože, mať vaše problémy a ministrov plat...... 😀 😀 😀

avatar
kp7333
25. aug 2016

S tymto treba ist k lekarovi a nie na MK, to nie su srandy. Kamoska to mala v tehotenstve tiez, maternica jej tlacila na mechur a ked nechodila cikat pravidelne, potom uz to neslo a museli ju vycievkovat. Aj v nemocnici si kvoli tomu polezala par dni.

avatar
amadora
25. aug 2016

kľud kočky, prázdniny o chvíľu končia 😉

avatar
alchemilkazltozelena
25. aug 2016

Toto hadam nemyslis vazne takyto *problem*? Ani neviem ci sa smiat ci plakat