Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 14 týždni a cítim sa dobre

patris64
10. jan 2013

ahojky....som v 14+0 tt a cítim sa veľmi dobre, sem tam ma bolia kríže, nie že by som sa sťažovala ale je normálne cítiť sa ako by som ani nebola tehu????

demonique
10. jan 2013

@patris64 ano je 🙂 mne bolo uzasne cele tehotenstvo. ziadne grcanie rano, ziadne zvlastne chute ci nechute, ziadne bolesti, ziadne opuchnute nohy, proste paradicka. akurat na zaciatku trochu unava, ale aj to casom preslo. uzivaj si to, nie kazdy ma take stastie 😉

sunshine5
10. jan 2013

@patris64 presne rovnako ako @demonique 🙂 uzivaj si to!!!

patris64
autor
10. jan 2013

dakujem 🙂

brnka
10. jan 2013

@patris64 super, tes sa - ja som mala take prve tehotenstvo (akurat ma brucho bolievalo) ....druhe uz bolo horsie 😎

habibi78
10. jan 2013

@patris64 to sa stazujes ci chvalis? 😀 bud rada za taketo zaciatky tehotenstva, co by ine za to dali 😉

moni244
10. jan 2013

@patris64 ja som toto mala tiež, niekedy som si ani neuvedomovala, že som tehotná a vydržalo mi to doteraz. Akurát teraz mám mierne opuchy, ale žiadne tvrdnutie, poslíčkovia, nevoľnosti a pálenie záhy. Tak si to užívaj 😉

patris64
autor
10. jan 2013

@habibi78 jasne, že si nesťažujem iba sa informujem....

adriano11
10. jan 2013

patris64, práve na to som myslela aj ja, či je to normálne, že sa cítim fajn akoby som ani nebola tehulka. Ešte ani bruško, prsia prestali tak bolieť, všetko fajn. Prajem všetko dobré 😵

beruska141
10. jan 2013

ja som bola tiez na tom tak. ziadne obmedzovanie v stravovani, v upratovani, sportovych aktivitach, do prace som chodila aj soboty a statne sviatky (v nasej firme kto chcel, mohol pracovat aj vtedy). keby nemam brucho a nemusim na poradne chodit, tak neverim ze som tehotna. zaciatok porodu ma zastihol pri generalnom upratovani po prestahovani sa 🙂 tak rychlo doupratovat, dobalit a sup do porodnice 🙂 bohuzial v porodnici som si to uvedomovala az tri dni, ze som tehotna, kym som konecne porodila 😖

gab
10. jan 2013

bud rada 🙂

sendy111
10. jan 2013

ja som v 9 mesiaci a cele tehotenstvo mi nic nebolo ani som nevedela ze som tehotna keby ze mi nerastlo brucho az teraz to prislo

babulka1978
10. jan 2013

ja som bola takto pri prvom tehu 🙂 toto druhe uz je horsie .-) tes sa a uzivaj si 🙂

monika291
10. jan 2013

Jeeej tak to si uživaj 🙂 Ja som donedavna rozmyslal ze si dam WC na chrbat mne bolo tak zle že mor :( Ale teraz už fajne 🙂

tinara23
11. jan 2013

@patris64 ja sa tak cítim asi dva týždne, nevoľnosti prešli, občas ma bolí trošku v podbrušku, inak sa cítim dobre. Včera som bola na sone a všetko ok, tiež som trošku tŕpla, ale asi si to naozaj treba užívať 😉

dori2
11. jan 2013

aj ja sa tak citim, ziadne priznaky. myslim ze je to celkom normalne, tak si uzivajme ze nam je tak fajn ;)

katarinka243
11. jan 2013

Tak to já vám všetkým závidím =) jasne v dobrom 🙂 ja som 16+2 je to moje štvrté tehotenstvo,ale do 15teho týždna som myslela že asi umieram =( vracanie, bolesti hlavy každý druhý den a jedávala som len mandarinky a suché rohlíky . vdaka bohu tieto stavy sa strácajú 🙂)

yuriko
18. jan 2013

Ja som tiež dnes 14+0tt a za celý čas nič. Keby ma neťahali prsia a nezväčšili sa o číslo, tak ani neviem, že som tehotná. Iné príznaky som vôbec nemala a cítim sa úplne super. Len keď sedím v robote, tak poobede mi je už dlho a teším sa do teplákov.

vladkova
20. jan 2013

@patris64 ahoj presne tak sa citim aj ja lenze ma vobec nebolia krize ale strasne ma bolia rebra hlavne jedno na pravej strane tak dufam ze to bude v pohode.... obcas mam aj strach ze co to je ked sa poriadne neviem nadychnut :(....

cacinka88
22. jan 2013

Ja som sa citila tak isto... ziadne nevolnosti, vracanie ani nic podobne. Mala som sice v 8tt asi take 3dni s chutami, ale to ma rychlo preslo :D. V 16tt ma trosku pobolievalo podbrusko, ale doky mi nasadil hned magnezium a teraz ked som v 19tt+3, tak je opat vsetko ok 🙂. Keby som nemala bursko ani neviem, ze som tehotna 🙂. Myslim, ze je to takto fajn 🙂.

kk79
25. jan 2014

ja som na tom tak isto. som v 15tt a keby som si uz nekupovala tretiu podprsenku vzdy vacsiu, ani by som nevedela ze som tehotna. jedine ze ma stale nafykuje, a potom mam brucho jak v 7 mesiaci. ale inak uplne v pohode 😉

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulux83
25. jan 2014

Ja som bola takisto. Naplno som si cele tehotenstvo uzivala a este večer pred porodom soom sa vonku prechadzala ;) a aj porod bol ulne v pohode ;) tak si uzivaj kazdy kazdycky den 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli