Som v 15. týždni a mala som sen o pohlaví bábätka

kajka1512
18. mar 2021

Ahojte dievčatá,
som v 15tt ( čiže pohlavie ešte nevieme), ale už druhý krát sa mi snívalo, že čakáme dievčatko, verím moc na sny, tak som zvedavá, či mi naozaj sen chce niečo povedať 😊
Stretli ste sa niektorá s týmto a aj Vám to vyslo podľa sna ?
Pekný deň a dávajte si pozor na seba ❗️❤️

konikkon
18. mar 2021

@kajka1512 zrejme si zelas určite pohlavie dieťatka. Tvoj mozog o tom vedome aj nevedome premýšľa a potom sa ti o tom sníva. Nič nezvyčajné.

asia83
18. mar 2021

@kajka1512 V tehotenstve o akom pohlaví sa vám sníva, že budete mat, opačné pohlavie budete mať. Pri oboch deťoch sa mi to potvrdilo.

maggie1978
18. mar 2021

Keď som čakala tretie dieťa, snívalo sa mi že to bude chlapec,ale presne ako písala pani vyššie, moje vedomie sa na to uplo, lebo som mala už dve dievčatá a túžila po chlapcovi. Narodil sa nám vytúžený chlapček ❤. Lenže mne sa aj pri mojich dievčatách snívalo, že bude chlapec a nebol 😁😁 Tak asi by som sa tým snom nedala zmiasť. Ale držím palce!!!

timi247
18. mar 2021

@kajka1512 mne sa nikdy takýto sen nesníval ale ja som pri každom dieťati vedela pohlavie hneď od začiatku podľa čínskeho kalendára, ten má 90% úspešnosť, mne vyšiel na 100% 🙂

angi07
18. mar 2021

Ja som pri prvom vedela ze cakam syna.jednoducho som to citila od uplneho zaciatku.a pri dcere mi hoc doktori povedali ze chlapec az do 20 tt....okolo 12 tt som sedela v praci a zrazu taky pocit a uplny klud na mna prisiel a som povedala nahlas z nicoho nic: cakam dievcatko...pozerali na mna ze co😅😅😅 a druhe : dievcatko😍

nerya
18. mar 2021

Mne sa od tehotenstva do dnes sníva ešte niekedy že mám dcéru. Takže na tomu moc neverím keďže mám syna 😀

simonahra
18. mar 2021

nie som moc človek, čo by snom prikladal nejakú tú vážnosť. skôr by som povedala, že si moc praješ mať dievčatko a tak si to tak povediac prenášaš do sna

cookie29
18. mar 2021

my sme pri prvom nechceli vediet. Cely cas som bola presvedcena, ze to bude dievcatko. Snivalo sa mi o dievcatku, pocit bol dievcatko a narodil sa uzasny chlapcek 🙂

ol1234
18. mar 2021

Ako píše @cookie29 od začiatku pocity, že bude dievčatko, všetky babske rady -dievčatko, snívalo sa mi pár krát, že máme dievčatko a prišla som na sono a chlapček. 😀😊

e3v3a3
18. mar 2021

@kajka1512 ja mám takú skúsenosť. Keď som bola prvý krát tehotná, čakali sme dievčatko a mne sa dva krát snívalo, že mám v kočíku blonďavého chlapčeka s modrými očkami. Vždy som si povedala, že ale veď my vieme že je to dievčatko.toto tehotenstvo skončilo veľmi zle, bábätko malo vážnu vývojovú vadu na srdiecku 😔 o rok neskôr som už v kočíku vozila blonďavého chlapčeka s modrými očkami

katkamatka7
18. mar 2021

@kajka1512 Mne sa snívalo na začiatku tehu s hlasom dievčenským, ktorý sa mi prihovára. Nemala som túžbu na chlapca alebo dievča, čokoľvek by sa nám narodilo, priala som si zdravé dieťatko. Narodil sa chlapček. No čo som čítala, tak sa sníva s opačným pohlavím, ako sa narodí.

michaelapeller
18. mar 2021

@kajka1512 mne sa snívalo v tehotenstve, že som porodila šteniatka. Našťastie sa narodilo dievčatko

ecko80
18. mar 2021

@kajka1512 Ahoj, ja teda snom neverim, ale pri prvom tehotenstve sa mi snivalo, ze chlapec a aj bol. Pri druhom sa mi snivalo, ze drzim dievcatko, aj tak bolo. A to som netuzila po konkretnom pohlavi, bolo mi naozaj jedno, co budem mat.

panda21
18. mar 2021

Mne sa snívalo dievčatko a mám syna ☺️

arual748
30. nov 2021

@kajka1512 ahooj 🙂 chcem sa spýtať, čo teda máte? Mne sa dnes snívalo, že sa mi narodil už druhý chlapec(máme jednu babu) a mamča mi povedala, že budeme mať druhé dievčatko a my by sme chceli veľmi chlapca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre