Som v 17. týždni a hľadám krém proti striám

alex5896
4. feb 2021

ahojte tehulky, som v 17 tom tyzdni tehu brusko pomaly rastie viete mi doporucit nejaky krem cenovo aj kvalitou ok na brusko proti striam .... taktiez prosím o info co este potrebujem pre svoje telo a "svoju potrebu" kym neni babo na svete 🙂 či ste si davali aj nieco na prsia nejake kremy masticky alebo toto sa riesi az po porode.

kiki9871
4. feb 2021

@alex5896 ahoj, ja som pouzivala Elasti-Q krem a striu nemam ani jednu. Natierala som si nim aj brusko aj prsia a uplne vsetko mam OK. Povodne som chcela drahsi, lebo som si myslela ze drahsie budu aj lepsie ale nakoniec som si nechala poradit od kamosiek, ktore ho pouzivali a taktiez nemali ani jednu striu.

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenny257
4. feb 2021

tiez som pouzivala elasti-Q a bol mi na nic, 2x :P je to o elasticite kože, krem to nezachrani

petamich
4. feb 2021

@alex5896 ja skusam elastiq aj bi-oil som v 17tt a aj tak mam strie uz a to este ani brusko poriadne nemam 🙂 co narobim

tessa04
4. feb 2021

@alex5896 Ahoj, ja som v 16tt a používam Antistri od Saloos, je to olej. 250ml je za cca 13€..maju aj menšie aj väčšie balenia..

viikkki
4. feb 2021

Kúp si bi-oil 😉

werony_n
4. feb 2021

Tiež používam elasti-q a strie zatiaľ žiadne, ale skôr si myslím, že je to o genetike, ak tie strie máš mať, tak ti ani najlepší krém nepomôže. No kvôli dobrému pocitu, že si preto urobila maximum, to skúsiť môžeš 🙂

autumm
4. feb 2021

Ja som sa cele tehotenstvo ano raz nenatrela a nemám ani jednu. Ako hovorí werony Je to aj o genetike a ako rýchlo ti rastie brusko a pokožka sa prispôsobuje

babovka2321
4. feb 2021

Ja mozem povedat, ze vsetko natieram rovnako a na bruchu, ktore narastlo najviac, nemam jedinu striu, zato prsia mam zo spodu totalne pasikave a takisto stehna na bokoch mi praskaju - jednoducho mam na bruchu pevnejsiu pokožku, tam, kde mam pokozku jemnejsiu, praskla skoro hned. Kremujem sa pre dobry pocit, ale nemyslim, ze by to ucinkovalo. Ked mas popraskat, popraskas 🙂 skor ako natieranie pomoze vela nepribrat a mat aj dobry pitny rezim, aby telo odrazu nezadrzalo vela vody - aj vtedy pokozka moze naraz popraskat.

eskop
4. feb 2021

@alex5896 ja mam obycajny ten z dmka za 3e hadam a super, nemam ani jednu striu a som 33tt

tehotna40
4. feb 2021

Ja som používala a môžem odporučiť ELASTI-Q ale nie krem ale olej. Ten je ešte lepsi podla mňa.

lucinka1988
4. feb 2021

@alex5896 používala som len kokosový olej- v prvom tehu ani jediná stria, teraz som v 36tt a tiež zatiaľ ani jedna, od cca 6tt sa natieram len kokosovým olejom..

romanuella
5. feb 2021

Ja som sa na zaciatku bioilom a hned som mala strie.. ale je pravda ze mam od narodenia velmi suchu pokozku .. tak to striedam ze bioil a telove mlieko barnengen na suchu pokozku.. ktory sice vobec neni na strie ale myslim ze v mojom pripade mi to ovela viac pomaha nez bioil.. s bioilim som mala uz v 15 tt strie.. teraz som v 20tt a strie vobec nemam.. a to mi odvtedy dost narastlo brusko.. vela bab odporuca aj obyc noveu a tak.. tam ide hlavne o to mastit 🙂 je viac menej jedno cim.. baby davaju aj kokosovy olrj a pod. 🙂 ale kazdemu vyhocuje nieco ine. Ale za mna skor kremy nez oleje

romanuella
5. feb 2021

@romanuella * niveu..

lydion20
19. sep 2021

@eskop ako sa vola ten z DM? 🙂 ďakujem

veronice
19. sep 2021

@lydion20 asi mysli mamakrem od babylove. Tiez som ho v prvom tehu pouzivala ale pozor. Natierat samozrejme treba ale ci atrie mat budes alebo nie je hlavne vecou genetiky... Ak ich nemas mat, nebudes ich mat, ak ich mat mas, nepomoze ti ani najdrahsi krem z lekarne

lydion20
19. sep 2021

@veronice mne strie nevadia ja som aj predtým bola dosť pri sebe schudla som rapídne a strie ostali, ale čítala som, že v tehotenstve by si mala žena natierať brucho nejakým krémom 🙂

veronice
19. sep 2021

@lydion20 ano, to som aj pisala ze natierat treba 🙂 len je teda fakt uplne jedno ze cim 😁 ja som sa v prvom tehu zacala natierat ked ma zacalo brusko svrbiet - to uz pokozka pytala ten krem 🙈 takze urcote natieraj a ten mamakrem je dobra volba 🙂 dobre sa rozotiera a rychlo sa vsiakne 👍

eskop
19. sep 2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre