Som v 17. týždni a nemám bruško

27. nov 2020

Dobrý deň som v 17 týždni momentálne a ja vôbec nemám bruško každý kto príde na návštevu alebo známy mi to dávajú na oči že a bruško je kde prosím ta kde si ho nechala aj mama stále opakuje že ona už bruško mala že prečo nemám ja že ona teraz keď sa nafúkne ma väčšie ja skôr keď sa napijem alebo najem tak mam brucho ale ráno zmizne mali ste aj vy niektorá takto že sa vam bruško ukázalo až neskoro ?

denden77
27. nov 2020

vylezie, neboj sa 😉
este ti aj zavadzat bude 😁

oliviakatka
27. nov 2020

Nemala som brucho do 28tt a netrápilo ma to vôbec 💁🏼‍♀️

janci05
27. nov 2020

Jasné. Aj ja som mala ešte 3 týždne pred termínom malé brucho. Ani sestrička v nemocnici kde ma hospitalizovali kvôli tlaku mi pomaly neverila, že už má skoro termín. Tehotná som bola hlavne cez zimu, takže veľa ľudí ani nevedelo, že čakám bábo.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
w123
27. nov 2020

jasne na mne zacalo byt vidiet ze som tehotna az nejako v 5 mesiaci a ze v 9 som uz mala brusisko obrovske, tie reci nepocuvaj

sasitimi17
27. nov 2020

Ja som mala také malinke v siedmom mesiaci, že keď som si dala voľnejšiu blúzku alebo šaty, tak som vôbec ani nevyzerala ako tehotná 😂

medeaa
27. nov 2020

Ja som 17+2 a brucho ziadne 🙂. Kazdemu, kto to bude komentovat, povedz nech ta neporovnavaju. Mam knizku Tehotenstvo v obrazoch od Dr. Holana a su tam fotky roznych zien v roznych tyzdnoch a poviem ti teda, ze normalna je velmi siroka skala velkosti a tvarov brusiek.

alexandra2468
27. nov 2020

Ale prosim ta. Ja som si nekupila ziadne tehotenske oblecenie pocas celeho tehotenstva. Keby som chcela, este aj pred porodom by som skryla brucho vo volnejsom obleceni. A z nemocnice som odchadzala taka, ze by mi nikto neveril, ze som pred 3dnami porodila.
Netrap sa s tym. Uzivaj si to.

lucia147852
27. nov 2020

Ja som nemala so 23tt žiadne a potom sa z ničoho nič tak zväčšilo že sa na všetci pýtali či čakám dvojičky 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🙈🙈 narastie, aj zavádzať ti bude

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s_a
27. nov 2020

Veď buď rada.. mne tiež vyšlo po vyše nejakom 20 týždni, aj pred pôrodom mi hovorili že mám celkom malé bruško (a to aj s takým menším som mala dosť ) a to som nemala.ani úplne maličké a som dva týždne po pôrode a brucho už nemám skoro žiadne a nebolo mi treba ani žiadne sťahovacie pásy

leuchtturm
27. nov 2020

clovek nikdy nie je spokojny. Bud len rada, ze ho mas take male.

mirka136
27. nov 2020

No tak mne zacalo byt vidno brusko pri 1.synovi v 26.tt. A vtedy som pribrala aj 1. Kilo (bolo mi strasne zle, tak som chudla). Syn sa narodil ako europsky standard 3500g a ako jediny odchadzal z porodnice pribraty. Takze dobehnete...🙂

diana999
27. nov 2020

A čo by si chcela v 17. 😀😀

matya12
27. nov 2020

Ja som bola v 16 TT a nikto ešte ani netušil ze som bola tehotna..

kristiii
27. nov 2020

Šťastná to žena..aj ja som bola..akurát, že narozdiel od teba som sa tomu tešila

hailey1
27. nov 2020

Uzivaj si dievca chvilky bez bruska. Mne vykuklo az v siestom mesiaci, aj to take mini. A v deviatom mesiaci som uz len odpocitavala dni do porodu, lebo som nevedela zit s tym kotlom. Ak je babatko zdrave, neries brusko...

lucinka1988
28. nov 2020

Veď to je obrovská výhoda. Ja som ho v 17tt tiež nemala a dokonca aj tetaz pri druhom tehu to začalo byť trochu vidno až po 20tt. Blbé komentáre okolia si nevšímaj, ja stále vravím, že podstatné je, že rastie bábätko, ja nemusím. A hlavne!! Odmenou za nie príliš veľké brucho mi po prvom pôrode bola pevná pokožka, žiadna stria a brucho som mala akoby som nikdy nerodila- keď porovnám druhé mamičky v lete na kúpalisku, je to sto a jedno oproti mne. Veľké bruško nie je žiadna výhra, naozaj, buď rada. Po pôrode budeš za to vďačná. Ja keď som išla v prvom tehu na 3D ultrazvuk v 20tt, vedľa mna sedela mamička, čo vyzerala, že už pred týždňom mala porodiť a bola tiež v 20tt a na mňa všetci pozerali, čo tam robim. A synček mal úplne ideálne miery, ja 16kg navrch, ale bruško nebolo extra veľké- ale fakt ho mám pekné, ani pupok sa mi nevysunul, aj ostalo nepoškodené. Takže tak!

eskop
28. nov 2020

Mne az po 22hom tyzdni trosku vyliezlo a uz som v 24tom a este stale nosim svoje rifle, ten kto nevie tak ani by nezbadal 😃 a vobec mi to nevadi

sisa22x
28. nov 2020

Neboj sa nič, bruško vylezie 🙂 aj mne strašne neskoro vyliezlo a všetci mi dávali také otázky 🙈 Najväčšia sila bola, keď som v 8 mesiaci ležala v nemocnici kvôli tlaku a jedno dievča na raňajkách sa ma spýtalo, kedy som porodila 🤣😂😂😂 druhýkrát by som si z toho nič nerobila, ľudia majú stále tendenciu niečo riešiť a inak to nebude 🙈🤣 pri deťoch budeš počúvať, prečo ešte nesedí, neštvornožkuje, nechodí, keď moja robila to a to 🤣 Treba sa obrniť, ja na tieto otázky tohto typu už nereagujem, nech si každý hladí svoje 😁😁😁

ketrin332
29. nov 2020

Ahoj ja som. Tiez nemala brucho v 17 tyzdny.cele tehotenstvo som nemala velke brusko.ale narodila sa nam velka cerka .

mongi2010
1. dec 2020

Neboj nič ja som bola v 23tt hospitalizovana a nikto z doktorov mi neveril ze som tehotná až pokým neurobili Sono lebo som fakt nemala žiadne bruško 🙂 v kukol mi okolo 30tt a do konca som ho mala malinke a narodil sa nám 4kg valíbuk co mi tiež nikto nechcel veriť že kde bol 😄😄

mariska1989
1. dec 2020

Ak si prvorodička bruško nieje tak skoro vidieť aké neboj aj tvoj čas príde a bruško bude vidieť .ale zas si v pluse lebo oblečieš všetko a ak by si mala malé tak výhoda že po pôrode budeš mať peknejsie bruško skôr .čo by som dala za to ja

cimage
1. dec 2020

Ja ked som bola tehotna, tak som zila v zahranici. Nikto nevedel, ze som tehotna. Bolo tazke to neprezradit. Isli sme domov na vianoce, tak sme im to chceli povedat osobne. Bola som v 20tt a brusko nikde. Vobec nikto nevidel, ze som tehotna. Moja teta si myslela, ze som si dala urobit prsia, lebo len tie mi narastli. 😂. Po tom 20tt sa to rozbehlo a narastol mi poriadny balon.

dreamer4
1. dec 2020

Ja som 3x tehotna. Prvykrat do porodu nebolo vidno nic, druhe vyskocilo kusok a teraz som 27tt a mam take ako keby som sa kusok viac nejedla. A deticky mali vahu okolo 3 kg. To sa kazdy cudoval, ze kde tie deticky su...

florianabotosova
9. dec 2020

Mne začalo pomaličky rast nejak na začiatku 13tt a teraz som v 19tt a mam male bruško tiež mi niektorý hovoria ze kde mam brucho a kedy mi začne rast. Nerobte si z toho ťažkú hlavu ono začne rast len potrebuje čas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre