Som v 17. týždni a váha ide nadol

sonika696
15. jún 2015

ahojte som v 17.tt a moja váha ukazuje -2kg.. nikdy som neboja chudá vždy som bola guľka..takže drobček má z čoho brať...ale neviem je to v pohode?

lyzzy
15. jún 2015

@sonika696.... Ja som chudla do 7. mesiaca tehotenstva.....schudla som šesť kíl....a potom za dva ďalšie som pribrala 8....; všetko v poriadku.....mám skvelého syna

sonika696
autor
15. jún 2015

@lyzzy dakujem ti potesila si ma

lyzzy
15. jún 2015

@sonika696.... Úplne ta chápem....každú poradňu som trpela že prečo práve ja musím ísť vždy naopak ale lekárka vždy že to je OK...keď som otehotnela mala som 69 kíl a dva mesiace pred pôrodom 63....zevraj ak by som nezačala priberať po tom 7. mesiaci tak to už by bol problém....neboj nič.....bude dobre

ajino
15. jún 2015

ako som zistila že som tehotná, som schudla tiež a počas tehotenstva som nepribrala a všetko je OK, tiež som nebola chudá v tehotenstve, a dieťatko malo 3020g a 53 cm, neboj sa, aj ja som sa bála a je všetko v poriadku

maria117
16. jún 2015

@sonika696 trpis nevolnostami? Pozor na dehydrataciu. Ako sa Ti zmenili chute ci casy jedla? Vsetko na to vplyva. Mozno vydavas viac energie a ani si to neuvedomujes? Tiez si myslim,ze je to ok,pokial je to prirodzene-ze jes ked si hladna a nedrzis nejake diety a podobne hluposti 😉 Skus sa spytat lekarky pri dalsej poradni na nazor, myslim ale,ze bude podobny ako i tento nas neodborny 😉

07022007
16. jún 2015

neboj sa, ja som tiež na začiatku chudla, potom dlho nepriberala a teraz v 7mom mesiaci mám 4 kg navyše.... buď rada, aspoň budeš pekná po pôrode a nebudeš riešiť kilá navyše 😀

lyzzy
16. jún 2015

@07022007... To som si myslela aj ja....ale nie je to tak.😀

egiginka
16. jún 2015

@sonika696 , ono asi uz nemas taky prijem, tak preto chudnes, pokial si ailnejsia tak to vobec nevadi. Podstatne je, aby si mala prijem tekutin, jedla vela ovocia a zeleniny, potraviny bohate na vapnik, zelezo, kyselinu listovu, vitamin D..... no proste aby si sa stravovala zdravo a hlavne ty nebola hladna..... pokial mas dost zasob, tak ani v tehotenstve, nemusis moc pribrat, dokonca, len par kg,... ty tym, ze sa budes zdravo stravovat, tak vaha pojde dole a tym, ze dietatko bude papat, tak sa vaha vyrovna🙂)))

petulda333
16. jún 2015

Ja som v 21.tt a stale mam o 1,7kg menej ako pred tehu ale urcite to dobehnem 🙂

sonika696
autor
16. jún 2015

dakujem vam... pracujem ako casnicka a jem len ked som hladna neprepchavam sa veru to nie a hlavne dbam na to aby malo mimi dost ovocia a zeleniny...mozno aj preto

elis1985
16. jún 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

Nie je to až tak nezvyčajné, môže to ísť pomalšie a hlavne ak ti je ešte často nevoľno

grelu
16. jún 2015

Ja som isla rodit o 4kg lahsia ako pred tehu....a z porodnice som prisla lahsia o dalsich 10kg🙂)...ale je pravda, ze nikdy som nebola chuda a pocas tehu mi velmi nechutilo jest

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre