Som v 18. týždni a necítim pohyby

julka97646
2. jún 2020

Ahojte baby som 18stom týždni a chcem sa opýtať kedy by som mala cítiť prvé pohyby krpca . Kedy ste začali prvý krát cítiť pohyby ?? Ďakujem za odpovede 🙃

mata122
2. jún 2020

Už môžeš každú chvíľu 🙂 ale keď to bude aj za mesiac tak je to v pohode 🙂

lenka2710
2. jún 2020

@julka97646 ja som pri prvom až okolo 20tt a teraz pri druhom v 18tt! Takže okolo toho 20tt je to v pohode 😉

gladys_07
2. jún 2020

ja som v 19tt a doktorka mi povedala, ze to moze este aj tri tyzdne trvat, kym nieco pocitim

c_est_la_vie
2. jún 2020

Som prvorodicka a od 16, ale to som si nebola ista ci je to ono 😀. Od 18 som uz vedela a od 20 citim kopanceky 🙂

lenicka777
2. jún 2020

Ja som v 23tt ale tiež okolo 18tt som začala tak intenzívnejšie cítiť pohyby 🙂 teraz už dostávam také kopance 🙈 ze niekedy sa až zlaknem

brausa
2. jún 2020

Ja citim nejake cudne veci v brisku uz od zacatku 18tt, ale nemam to s cim srovnat a nejsem si jista. Ted jsme 19tt+0 a porad cekam, kdy to zesili a budu si jista, ze je to ono, protoze je to o nervy, a nic... :D Ale nemame plodovou vodu, takze mozna je to tim...

jaskolka
2. jún 2020

V 18 týždni ešte nič nemusíš cítiť, postupne to rozlíšis. Ja som okolo 19 týždňa zacala cítiť, že asi to bude ono, len veľmi jemne a občas, postupne silneli, a tak okolo 21 týždňa už to bolo jasné a zreteľne. Teraz už občas sa mi zdá, že tam drobec hra futbal, alebo také dačo 😃😃😃

krisbar
2. jún 2020

Som v 19tt a este nic necitim. Nestresujem. Staci, ze vidim pohyby na sone, mam vyborne vysledky krvi (kedze mam viac diagnoz a vek 40) a lekarka mi vzdy povie, ze je vsetko v poriadku. Zivot nie je excelovska tabulka.

stanusenka
3. jún 2020

Ja prvé od 17tt, druhé od 15 a tretie tiež od 15.. Som štíhla,doktor vravel že také ženy vedia cítiť skôr 🙂 ale času je dosť, poznám veľa kamarátok čo cítili až od 22 napríklad, moje deti sú divočiny, už v bruchu predvádzali vždy divadlo 😂

silviazlat
3. jún 2020

@julka97646 ja som začala cítiť v 19.tt Teraz som v 22.tt a malý mi ide vykopnúť brucho. Každý deň je to intenzívnejšie. Najviac ho to baví, keď si ľahnem večer spať :D. Počkaj ešte pár dní a určite to budeš cítiť. Je to podobné, ako prepáč za výraz "keď máš vetry, alebo pred hnačkou, také pohyby v črevách". Akurát iným smerom.

bezmena80
3. jún 2020

Ja cakam piate a pohyby som citila az od 20tt takze pohoda...

etelkatelka
4. jún 2020

@julka97646 ja som v 23 týždňi.
Pohyby nemám silné, skôr také jemne kopanceky
Placentu mám vpredu. Moji dvaja chlapci ma strašne kopali, toto tretie je pokojne dieťa.
Ale zase jeden je hokejista a druhý hrá futbal 😂😂
Dúfam, že toto tretie bude baletka, keď tak jemne kope (pohlavie nevieme 😊)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre