Som v 20. týždni a ešte necítim pohyby

kikatina14
26. máj 2022

Ahojte 🙂
Kedy ste začali cítiť pohyby ? Som v 20tt a ešte necítim , sem tam zacitim také mrvenie Raz dva krát za týždeň 🙂 je to moje prvé tehotenstvo tak preto neviem kedy to príde tak intenzívne ❤️

veronika3110
26. máj 2022

@kikatina14 ja až v 22tt a to som si ani nebola istá, či to je ono.. neboj nič 🙂

eerikusik
26. máj 2022

@kikatina14 ja až okolo 25tt

elis248
26. máj 2022

Cítila som pohyby až okolo 24-25tt aj pri prvom aj pri druhom

klamema
26. máj 2022

Veľa záleží kde je placenta uložená, ja som druhorodicka a pohyby cítim od 21tt a prvého som cítila až 23tt

kikatina14
autor
26. máj 2022

@klamema placentu mám vzadu 🙂)

19daniela90
26. máj 2022

Pri prvom tehu som mala placentu na prednej strane brucha, pohyby som celkovo veľmi málo a tak tlmene cítila, i keď som bola vo vysokom štádiu tehotenstva. Prvé pohyby som zacítila okolo 20tt. Pri druhom tehu bola placenta tiež na prednej strane brucha, ale pohyby som cítila od cca 16tt. A teraz čakám tretie bábo, som v 15tt a pohyby už krásne cítim.

petricka22
26. máj 2022

@kikatina14 to mrvenie bude ono, niekedy su to len take “bublinky”. Mozes to citit uz dlhsie, len tomu nepripisujes ziadnu vahu a pri tom je to ono 🙂

daniela_p
31. máj 2022

To čo píšeš, také mrvenie, bublinky som cítila v 19tt, v 20tt prvé jemné kopančeky 🙂 rozbehlo sa to v 21tt 😁 som prvorodička, placenta vpredu a nízko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre