Som v 19. týždni a bábätko ma ešte nekope
Ahojte mamičky. Som v 19.tt a drobček ma ešte nekope..v noci sa zobudím na to že ma pobolieva brucho... je to v pohode že ešte necítim kopančeky? máte niektorá skúsenosť s týmto? ďakujem vopred za odpovede
Ahojte mamičky. Som v 19.tt a drobček ma ešte nekope..v noci sa zobudím na to že ma pobolieva brucho... je to v pohode že ešte necítim kopančeky? máte niektorá skúsenosť s týmto? ďakujem vopred za odpovede
@ukulela ďakujem pekne ako cítim také len pretláčanie sa aj ráno keď sa zobudím tak ako keby bolo v takom klbku cítim ho že je to babo. . A také niečo ako motýliky a zblnkanie necítim...