Som v 19. týždni a už cítim kopance

beatrice1111
20. sep 2021

Ahojte. Som v 19tt a citim už kopance od bábätka. Niekto mi na to aj povedal, že je to skoro. Podelíte sa so mnou o vaše skúsenosti?

sirka9
20. sep 2021

kludne mozes v 19 tt cítiť pohyby, ja osobne som sice citila a vedela, ze naozaj su to pohyby az koncom 20 tt. ale ktovie, ci aj predtym nie a len ja som to pripisovala crevam a pod. ale kazda sme ina

luci_ba
20. sep 2021

@beatrice1111 ahoj, ja som začala citit v 20tt, teda vtedy som vedela ze je to ono, takze podla mňa je to uplne ok 🙂

petamich
20. sep 2021

vobec to nie je skoro 🙂 je to uplne akurat, niekto citi skor, iny neskor ale tabulkovo presne okolo 19tt 😃

hederamonstera
20. sep 2021

@beatrice1111 vravi sa, ze prvorodicky okolo 20.tt a viacrodicky mozu aj skor😊
Ja som prvorodicka, placenta vpredu a 21.tt a stale nic😓

sarinka2012
20. sep 2021

@beatrice1111 prvé a zatial jedniné dieťa a od 16teho tt, pamätám si to dodnes, žiadne vetry, ani trávenie, som si istá že to bol pohyb a odvtedy sa to pravidelne opakovalo až kym to nebolo horšie a horšie 😂 a to prvýkrat nebolo že nejake bublinky, ale riadne pretočenie, ja som bola navyše bruchom opretá o pultík takže o tom viac som to cítila 🙂 ale inak sranda že nikto ma nepresiedčal že to nemožem este citiť 🙂 všetci sa tešili so mnou.

klip0
20. sep 2021

Ja som cítila prvé pohyby v 17+0tt, ale už cca 4 dni predtým som vždy večer cítila niečo jemnucke len som si nebola istá. (Prvé tehotenstvo)

domka222
20. sep 2021

Ja som mala placentu vpredu a cítila som pomerne skoro už 16tt

amelie2017
20. sep 2021

Prvu som citila okolo 18tt, bolo jasne, ze je to ona. Druhe aj napriek placente vpredu uz 16tt, ale slabucko. Jasne, ze doktori mi este v 19 tt hovorili, ze urcite nieeee...

luluska1234
20. sep 2021

Ja už 17+3 také jemnučke vzdy večer keď som ležala, postupne to bolo častejšie a silnejšie, teraz v 23+4 je to každú chvíľku😄 a to som prvorodicka a placentu mam vpredu 🙂 takže určite 19tt nie je vôbec skoro, nič si nerob z takých reči.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romca245
21. sep 2021

@beatrice1111 je to akurát 🙂 ja som cítila pri prvom od cca 18tt teraz som v 17tt a mám iba také vnútorné pocity a sem tam cítim trošičku aj na dotyk ale to len pár dní ☺️

zafir01
21. sep 2021

@beatrice1111 čakám štvrté bábätko. Všetky som cítila v ukončenom 16tom týždni

anna393
22. sep 2021

@beatrice1111 ahoj ja som uz pocitovala v 18tt 😉😉

dada337
30. sep 2021

@beatrice1111 nie je to skoro, ak ja som začala v 19tt cítiť pohyby 😊

nikisk96
30. sep 2021

@beatrice1111 Ahoj ja som cítila prvé jemné pohyby už v 18 tt no opísala by som to ako take štípkanie od rybky no vedela som, že sú to pohyby, pretože nič podobné som nikdy predtým nezažila no a potom sa to každým týždňom zintenzívnilo. Teraz som 21+6tt a už dostávam také kopance, že sa mi na brušku robia kopčeky alebo mi ruka nadskočí, keď ju mám položenú na brušku 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre