Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 20. týždni a nechutí mi jesť

pepka123
28. júl 2014

Ahojte, máte aj vy takú nechuť k jedlu ako ja? Myslela som, že ak je žena tehotná, tak papá piate cez deviate a ja zatiaľ vôbec nemám chuť takmer na nič. A mäso sa mi úplne zhnusilo ☹ Zatiaľ som pribrala len 1 kg tak sa bojím či dieťa bude dosť veľké...keď ja tak málo jem...jedavam femibion 400 a raz za deň "niečo" všade som schudla len bruško mi vypuklo 🙂 Nebude mať to moje "jedenie" vplyv na dieťa??? Ďakujem za info.

nikolet_89
28. júl 2014

@pepka123 mala by si sa donutit jest koly tomu babatku nemoze byt iba na femibione a sem tam na niecom...aj keby si sa mala povracat skus aspon jeden rohlik zjest na obed zeleninu, polievku nemusis maso a vecer tiez nieco lahke mysli na dieta

jana_eyre
28. júl 2014

no, ja som pri prvom jest maso nemohla ani vidiet.. bolo mi na grc len ako som ho uvidela a to az do porodu.. paradoxne jedine ktore som dokazala zjest bolo mcdonald.. tak som sa vtedy obcas stravovala v mekaci :D
ak budes anemicka, budes mat zelezo, neboj, maso nie je take dolezite, da sa nahradit.. /aj vegetarianky maju deti/ aj femibion vela pomoze..

a je ti zle uplne zo vsetkeho? nemozes nic zjest za celych 24h, alebo mas len urcite potraviny, ktore mozes? moja sestra cele svoje druhe tehotenstvo mohla jest len krowky a suche rozky so slivkami.. mala sa narodila zdrava a s peknou porodnou vahou..

podla mna je dolezite, aby si jedla co najviac ovocia a zeleniny a vela pila.. vobec nemusis pribrat nejako zavratne.. opytaj sa samozrejme svojho lekara, ale podla mna sa to bud zlepsi, alebo tvoje telo sa prisposobi tak aby malo hlavne tvoje babo to, co potrebuje..

bonaqa2013
29. júl 2014

Ja som pri prvom tehu pribrala za 6 mesiacov 1 kg. Pred tehu som mala 167/51. Teda žiadna sláva. A potom mi začalo chutiť. A každý mesiac som pribrala 3 kg. Keby bolo zle, tak ťa pošlú do nemocnice. A pri ďalších tehu to bolo zas inak.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli