Som v 21 týždni a bolia ma ruky. Prečo?
22. apr 2012
Mamicky strasne ma dnes boli prava ruka az tak strpne.neviete my poradit co to moze byt som v 21tyz.tehotna?
Mamicky strasne ma dnes boli prava ruka az tak strpne.neviete my poradit co to moze byt som v 21tyz.tehotna?
@stana80 podobne temy uz tu su, skus popozerat: https://www.modrykonik.sk/forum/2-trimester/trpnutie-ruk-v-tehotenstve-je-to-bezne/ https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/trpnutie-ruk-mali-ste-niektora-taketo-problemy/ https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/je-normalna-bolest-na-hrudi-a-trpnutie-ruky-v-tehu/ https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/trpnutie-a-krce-v-tehotenstve-priciny-a-riesenia/ 😉