Som v 21. týždni a bruško mám stále pod pupkom

polariso
22. aug 2014

Som v 21 tyzdni tehotenstva a brusko mam stale len pod pupkom. Som baculatejsia a tak sadielka mam viac. Myslite ze sa mi spravy pekne okfuhle tehotenske brusko...bo teraz mi zaludok a podbrusko predeluje pupok a vyzeram ako by soom mala len dve pneumatiky. Babatko je ok...vazi uz 380 g. Ste niektora taka ako ja a docjali ste sa pekneho bruska?

maribell
22. aug 2014

😉 ..pekne gulate som ho zacala mat az v 8mom mesiaci 🙂

polariso
autor
22. aug 2014

@maribell jujjj ja ho mam podobne ken zaludok mam vacsii. Tak sa este nacakam....ja viem je to malichernost...hlavne ze nas chlapcek je v poriadku. Akovidim uz to mas za par

bonaqa2013
22. aug 2014

Moja čo tehu to iné. Pri prvom som mala velikánske bruško. Smiali sa, že najskor do triedy vošlo brucho a potom ja. Narodil sa syn. Pri ďalších tehu niektorí ani nevedeli že so tehotná. Žienky na porodnici nechceli veriť že idem rodiť. A potom som mala už len dievčatá. Doležité je ako je dieťatko uložené v brušku. A to ja som skor štíhlejší typ 167/51. To je výška / váha. Nie, nie je to tlak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre