Som v 22. týždni a mám pocit, že sa mi zmenšilo bruško

levika26
25. mar 2021

Ahojte.. Mam taky pocit ze mam menšie bruško.. Malé kope.. Pochyby stale cítim.. K lekárovi ísť teraz nemôžem lebo som v kárantene. Stalo sa to aj vám ze zo dňa na deň bolo bruško iné?

s_a
25. mar 2021

Hádam by si si s tým nechcela ísť k lekárovi? Akože kam by to dieťa už išlo keď tam raz narástlo? Možno si mala len veľa vetrov.....

pukanec123
25. mar 2021

@levika26 keď som bola okolo 23tt tak po rane som brucho mala oveľa menšie ako večer napr. Strasne to v tomto týždni ešte závisí od toho čo ješ a ako si nafúknutá. To je úplne normálne...aj do toho 23 týždňa som ešte take “naozajstne” brucho nemala, bola to skôr nafuknutost. Až po 28 začalo byt ozaj tehotenské. Veď niektoré v tomto týždni ešte ani brucho nemajú pomaly. Keď babo cítiš že sa hýbe je to ok, neboj sa ono sa určite nezmenšuje v tom bruchu 😂

levika26
autor
26. mar 2021

@pukanec123 je to také zvlastne.. Bruško mi pekne rástlo.. Ale posledne dni je naozaj menšie.. Pohyby cítim..som trochu uskostliva pretoze už mám 2potraty za sebou v druhom trimestri..

pukanec123
26. mar 2021

@levika26 aha tak to chápem, tiež som tým prešla a teda posledné tehotenstvo som si vôbec neuzila lebo som sa len stresovala 😔 ale neboj sa toto určite dobre dopadne, kým babo cítiš je to naozaj ok. Možno si vsugerovavas svoje strachy v hlave, čo je prirodzene v tejto situácii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre