Som v 22. týždni a zjedla som guličku z piercingu

blazonko1994
15. mar 2014

caute baby...minuly tyzden sa mi omylom podarilo prehltnut gulicku s piercingu...som v 22.tt...myslite ze by to mohlo uskodit malemu?

blazonko1994
autor
16. mar 2014

ako fakt by som ocenila keby ste si blbe komenty nechali pre seba..normalne som sa spytala tak sa spamatajte trochu...

celasapremenim
17. mar 2014

a ty ked budes vsetko brat tak vazne, tak tu gulicku budes mat v creve dalsich 22 tyzdnov namiesto toho, aby si ju vykadila 🙂)))

lucia20
17. mar 2014

@blazonko1994 uplne odignoruj tie genialne komenty tunak.... to svedci o autorkach a ich urovni a nie o tvojej.

mne sa zadarilo pri jedeni rezna, zjest si gulicku z prchnej strany jazyka. a vsekto bolo ok. jediny problem bol kde narychlo zohnat druhu gulicku. 😀 😀 😀 ale inak uplne v pohode, gulicka vysla bez problemov a co sa tyka babatka... to je uplne v bezpeci a nic mu nehrozi. mozes byt kludna.

lusinda1989
17. mar 2014

Fakt by sa tu mali niektore zeny a matky nad sebou zamysliet... Neverim ze taketo komenty dokazu napisat dospele zeny a matky.... Ste ubohe. Ak nemate radu a odpoved k veci zdrzte sa svojich naozaj trapnych komentarov.

Co sa tyka zakladatelky neboj nic sa ti nestane gulicka vyjde von sama... Babatku to neuskodi.

maca_p
17. mar 2014

@blazonko1994 prv, nez sa spytas na verejnom fore stupidnu otazku, prv, nez je tvoj pircing nenavratne v kanalizacii, trocha porozmyslaj. napocitaj 1,2,3 a az potom sa pytaj. na bioske sme preberali traviacu sustavu. co myslis, kam asi sa dostala ta tvoja gulicka?
prv, nez sa spytas chobotinu, sama si skus odpovedat, akoby mohla ovplyvnit gulicka tehotenstvo. nie je to take tazke.... 😝

mylove321
17. mar 2014

bolo by dost smutne keby existovalo decko co ma tak tupu mater co nevie odpoved na takuto otazku.

maca_p
17. mar 2014

@lusinda1989
@lucia20 kocky, vy by ste fakt zalozili temu s takouto otazkou??? 😉

matysek1812
17. mar 2014

baby niektore ste j.................... domyslite si co,

emkab
17. mar 2014

@blazonko1994 Aaaaaach jaj, poniektore zienky tu maju asi prilis nudny zivot, tak sa realizuju aspon tu a maju potom pocit, ake su uzasne...tak im nechaj ten pocit, aspon cez anonymny internet mozu byt "huste", ked uz zivot maju naprd 😉

K teme: Ja si tiez nemyslim, ze by to mohlo sposobit nejaky problem, ale ak ta to stale znepokojuje, tak to spomen svojmu lekarovi pri najblizsej poradni, radsej sa na tom spolu zasmejete ako by si mala byt v strese...

lusinda1989
17. mar 2014

@maca_p nezalozili ale to neznamena ze nema pravo zalozit takuto otazku niekto iny. Je mlada a boji sa o babo. Videla som tu uz koooóec horsich a stupidnejsich tem a otazok ale ked nemam co povedat k veci tak nekomentujem.ma pravo spytat sa na to co ho trapi. A toto doberanie si ludi mi tu uz poriadne lezie na nervy. Nech sa pyta co chce je dobre odpovedat k veci a nie si utahovat z ludi.

maca_p
17. mar 2014

@lusinda1989 vysvetli mi, ako sa moze dospela zena obavat o dieta, ked nieco zje a uz je to davno v kanalizacii... prepac, ale toto ja asi nepochopim. fakt nepochopim...
za kazdu cenu otvarat diskusiu...
nieco sa mi stane, okamzite to riesim a nie az ked ma osvieti po tyzdni... 😖

lucia20
17. mar 2014

@maca_p asi nie. zrejme by som nezalozila temu na tuto otazku, ale vies.... to co je pre nas banalita, moze byt pre niekoho ozaj obava. tak si myslim, ze slusne odpovedat nezaskodi. staci odpovedat a neriesit dovod zalozenia. ci?

lucia20
17. mar 2014

@lusinda1989 absolutny suuuuuhlas...

lusinda1989
17. mar 2014

@maca_p no vidis a ja zasa nepochopim ako moze dospela zena reagovat tak ako reagovali ponuektore zeny. Stojim si za svojim ked nemam co k comu vratim sa na uvodnu stranku a najdem si temu kde budu moe komentare a rady podstatne.

maca_p
17. mar 2014

@lucia20 no mozno to dotycnu nauci pouzivat kapacitu svojej vybavy co nosi na krku. 😉 povedzme take jemne nastartovanie.

vivusika
17. mar 2014

@blazonko1994 neboj, náš malý zjedol na Silvestra guličku a o dva dni bola v nočníku 😉

maca_p
17. mar 2014

@lusinda1989 v podstate mas pravdu, v case ked bola otazka polozena, bolo uz davno po probleme. 😝
zrejme by tu mal byt nejaky filter, ktory by riesil priepustnost hlupych tem.

lusinda1989
17. mar 2014

@maca_p a mozno by tu mal byt aj filter na ludi a prispevky ktori nemaju co k comu...

lucia20
17. mar 2014

@maca_p mozno...

emkab
17. mar 2014

..obavam sa, ze niektore uzivatelky sa tu ujali dobrovolne funkcie filtra...zial...

janocka1987
17. mar 2014

ja som sa pekne zasmiala a mozem ist spat blazonko1994 dakujem za vylešenie nalady a neboj babo si to ani nevšimne a naučíš sa 🙂 veci co zies sa spracuju - odpad ide von (aj pirsing) a dobre latky do krvneho obehu a ked si tehotna tak aj do maternice - traviaci trak nie je priamo napojený na maternicu

maca_p
17. mar 2014
lusinda1989
17. mar 2014

@maca_p sak vieme neber to ze som utocila na teba ale naozaj ma niekedy vytaca do vyvrtky ze otvorim temu a tam kooopec stupidnych komentarov od veci 😉

maca_p
17. mar 2014

@lusinda1989 nie, v pohode. ja zasa ked otvorim nejaku stupiditu, jednoducho nemozem odolat (srandujem).... 😉
zivot nie je romantika a na takuto temu sa neda jednoducho odpovedat: moja mila, neobavaj sa, uz si sa niekolko krat vykakala a tvoj problem je davno vyrieseny. pre mna hlupost.... co tak naozaj pouzivat zdravy sedliacky rozum a logiku a biosku? hmm?

lusinda1989
17. mar 2014

@maca_p viem co myslis ale ak ti to neda tak dam koment typu neboj nic sa nestane gulicka uz davno vysla traviacim traktom 😉 znie to lepsie ako doberanie a viac to aj pomoze. Ja sa pri niektorych temach pousmejem a idem dalej. Ale som dost dospela a rozumna na to aby som taketo veci filtrovala a nemala potrebu si utahovat z inych ktori nemaju zdravy sedliacky rozum.

maca_p
17. mar 2014

@lusinda1989 ja si neutahujem, myslim to vazne 😉
je dolezite, aby sa mlade zeny a celkovo zeny prestali hrat na hlupane, ktore si ani nezivnu pred nastartovanim kompu a zapnutim MK! myslim to dobre, pre ich mentalne zdravie. lebo raz nebude elektrina, raz bude server MK v udrzbe a koceny sa nam tu docista zblaznia z brainstormu, ktory ich prepadne 🙂

anavila
17. mar 2014

@maca_p no tiez som sa pobavila...ale je to smutne, veru, dnesnym deckam chyba zdravy sedliacky rozum...pred materskou som bola učitelka a videla som to denno denne...je to smutne...ze si niektori nevedia zratat dve a dve 😖

lusinda1989
17. mar 2014

@maca_p je to ako bojovat s veternymi mlynmi. Vzdy nas niekto prekvapi svojou hlupostou. Ale aj tak neni dobre si utahovat z druhych. Nikdy nevies kedy budes potrebovat pomoct ty a pre niekoho to bude banalita a namiesto odpovede sa ti dostanu len posmesky. Takze zelam dobru noc a malo hlupych tem

maca_p
17. mar 2014

@lusinda1989 vies co, v zivote sa clovek musi naucit orientovat sam. doposial som nemusela ziadat o pomoc v nejakom kardinalnom probleme. a na hluposti sa nevypytujem, prinajhorsom urobim blondinu v obchode, u lekara, alebo v sukromnej teme. urcite nie takto 😉 .
nie je to posmeskovanie, ale analyzovanie problemu, ktore uz v podstate nie je ani problemom 😉

a vzdy sa oplati bojovoat s vetenymi mlynmi. mlciaca väcsina to vzdy dotiahne tam, kde skoncil ten piercing 😝 😲 .
ludia maju vyjadrit svoje pocity, nazory, ci uz to niekto berie, alebo nie. 😉

myslim, ze studnica hlupych tem je na MK nevycerpatelna...

lusinda1989
17. mar 2014

@maca_p ak ty si vystavis sama so sebou to je tvoja vec ale niekto to mozno nedokaze. V kazdom pripade koncim tuto temu a kazda si tu o sebe tvorime svoj vlastny obraz.

Dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre