Som v 27. týždni a nechutí mi moc jesť

28. apr 2021

Ahojte som tehotna v 27 tyzdni a prestáva mi chutit jest jem z donútenia mozem niako ublizit babetku? Priberat ja priberam nechudnem

mamusa34
28. apr 2021

Pri prvom som to tak mala .

rebekamarcusko
28. apr 2021

Aoj,ja som v 21.tt a tiez mi nejak nechuti a jem v podstate preto lebo musim. Akurat mi chutia jahody a cokoladovy puding so slahackou. Ale nemam ani chute ani sa neprejedam. Na poradni mi povedali,ze to nevadi. Babatko pribera,ja tiez nechudnem a navyse mam 5kg zatial.

autor
28. apr 2021

@mamusa34 a bolo to vsetko v ppriadku? Lebo ja kebyze nemusim tak ani cely den nejem

autor
28. apr 2021

@rebekamarcusko ahoj no mne skoro nic nechuti vobec vsetko jem na silu tento tyzden do poradne idem az na buduci tyzden tak sa bojim. Moze jest tehotna pizzu alebo mcdonalds?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. apr 2021

@viestta a co vsetko sa moze jest a co nie? Lebo tento tyzden odkedy mi nechuti jest tak som z toho vystresovana. Ked nezjem za den vela neublizim babetku? Tento tyzden si pripadam ako nesvojpravna

rebekamarcusko
28. apr 2021

Jasneee. Ja si dam rada pizzu aj mcdonald teraz aj pri oboch tehostenstvach predtym som taketo jedla a chalani su zdravi 😊

autor
28. apr 2021

@rebekamarcusko tak to je super asi citam tento tyzden vela clankov a z toho som vystresovana.

rebekamarcusko
28. apr 2021

Necitaj. Nase maminy tiez necitali a sme tu 😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. apr 2021

@viestta a co take sa nemoze jest?

autor
28. apr 2021

@rebekamarcusko tak to je pravda ja som len zbytocne vystresovana a neviem sa toho zbavit

rebekamarcusko
28. apr 2021

Nestresuj,to viac skodi babatku ako to,kvoli comu mas obavy. Pohoda a klidek. ❤

rebekamarcusko
28. apr 2021

Nemoze sa jest napr. Nepasterizovana bryndza a syry,surove maso a ryby,plesnive syry. Neviem viac ma nenapada. A poriadne umyvat zeleninu a ovocie

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. apr 2021

@viestta tsk to je fajn to som nejedla ani predtym

artemislix
28. apr 2021

ja si dávam pozor ešte na tatatsku omáčku, majonézu a také tie dressingy. sú vyrábane zo surových vajec, tak pre istotu.

jazula
30. apr 2021

Tepelne upravené jem v podstate všetko, vrátane pizze, hranoliek, vietnamského jedla (nie na dennej báze, ale keď mám chuť na hranolky alebo vyprážané kura, tak si dám 😉). Vyhýbala som sa len nepasterizovanym mliečnym produktom (napr bryndza), produktom s plesňou (hermelín a podobne) a tepelne neupravenému masu (tatarák, steak, klobása, sushi ryby, zavináče). A potom som sa podľa fázy vyhýbala stiplavemu, ale to zistíš priebežne 😁. V 1 trim som nezniesla pikantne,2trim som ficala na hranolkach s jalapenos paprickami a teraz posledných pár týždňov bude očividne zasa bez stiplaveho 😂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre